Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788367029483
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nowela

Sprawdź swój polski. Testy poziomujące z języka polskiego dla obcokrajowców z objaśnieniami. Poziom A1–C2. EBOOK PDF.

„Sprawdź swój polski” to pakiet 10 interaktywnych testów z objaśnieniami, których podstawowym celem jest szybkie i proste określenie stopnia zaawansowania znajomości języka polskiego. Wyniki testów odnoszą się do systemu certyfikacji języka polskiego jako obcego (klasyfikacja od A1 do C2). Większość zadań została gruntownie sprawdzona w praktyce dydaktycznej ze studentami zagranicznymi w Centrum Językowym Politechniki Opolskiej.

Punktem wyjścia przy tworzeniu publikacji było opracowanie zestawu 60 zagadnień gramatyczno-leksykalnych w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych Państwowej Komisji do spraw Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego. W ramach każdego zagadnienia przygotowano 10 zadań z czterema odpowiedziami do wyboru, z których jedna jest poprawna. Z powstałej w ten sposób bazy zestawiono 10 testów zawierających 60 pytań każdy (po jednym pytaniu z zagadnienia). Wszystkim zadaniom towarzyszą objaśnienia pozwalające szybko uzyskać informację, dlaczego dana odpowiedź jest poprawna, a pozostałe błędne. Teksty objaśnień umożliwiają także przypomnienie i powtórzenie podstawowych reguł gramatycznych związanych z testowanym zagadnieniem.

W sprzedaży jest również wersja interaktywna podręcznika osadzona na platformie dzwonek.pl, która umożliwia m.in. edytowanie i rozwiązywanie zadań online, weryfikację postępów w nauce, naukę w trybie self-study jak również organizowanie zajęć dla grup/klas i całych szkół.

Zajrzyj do środka książki "Sprawdź swój polski"

Szczegóły treści cyfrowej

 • ISBN: 

  9788367029483

 • Autorzy: 

  Bogusław Kubiak

 • Liczba stron: 

  502

 • Rok wydania: 

  2022

 • Poziom: 

  A1-C1

 • Język publikacji: 

  polski

 • Format pliku: 

  PDF

Polecamy także
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...