Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788367029766
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nowela

E-book audio na platformie dzwonek.pl "Nadstaw ucha!" to praktyczne ćwiczenia z nagraniami z serii do nauki języka polskiego jako obcego. Podręcznik przeznaczony jest dla osób nauczających i cudzoziemców uczących się języka na poziomach średnio zaawansowanymi zaawansowanym (B1-C2), studiujących lub pracujących w Polsce albo przygotowujących się do egzaminów certyfikatowych.

Atrakcyjne nagrania (materiały audio i wideo udostępnione za pomocą kodów QR)oraz duży wybór ćwiczeń pomogą w rozwijaniu sprawności rozumienia ze słuchu i sprawią, że nauka języka polskiego będzie przyjemnością. Wystarczy nadstawić ucha.

 • W materiale do słuchania: monologi i scenki z życia codziennego, fragmenty utworów literackich, skecze kabaretowe, reportaże, utwory muzyczne, baśnie i legendy.
 • Zróżnicowane ćwiczenia: testy wyboru, ćwiczenia z lukami, zdania do dokończenia, tabele, pytania do tekstu, wyszukiwanie błędów, przyporządkowanie odpowiedzi do mówiącego.
 • Tematyczny układ materiału: dzień powszedni, święta, rodzina i przyjaciele, praca, nauka i odpoczynek, mieszkanie, zainteresowania, obyczaje i życie społeczne.
 • Podział na formy wypowiedzi: opis, charakterystyka, opowiadanie, reportaż, wywiad, dialog, dyskusja.
 • Transkrypcje nagrań studyjnych oraz klucz do ćwiczeń.

Zajrzyj do środka książki "Nadstaw ucha"

Funkcjonalności wersji cyfrowej podręcznika "Nadstaw ucha":

W podręczniku zostały wbudowane cyfrowe odtwarzacze MP3 z wszystkimi nagraniami audio.

Ebook z funkcjonalnościami interaktywnymi, w tym m.in. z:

- aktywnym spisem treści,
- wygodną nawigacją,
- możliwością nanoszenia notatek,
- funkcją wykonywania wydruków,
- możliwością korzystania w trybie online w przeglądarce internetowej albo w trybie offline na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych po pobraniu na komputer/telefon/tablet bezpłatnej aplikacji mLibro.


Wersja interaktywna podręcznika została osadzona na platformie dzwonek.pl, która umożliwia m.in. edytowanie i rozwiązywanie zadań online, weryfikację postępów w nauce, naukę w trybie self-study jak również organizowanie zajęć dla grup/klas i całych szkół.

Platforma dzwonek.pl umożliwia korzystanie z podręcznika interaktywnego w trybie online w przeglądarce internetowej albo w trybie offline na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych po pobraniu na komputer/telefon/tablet bezpłatnej aplikacji mLibro.

Kod do wykorzystania na cyfrowej platformie edukacyjnej Dzwonek.pl ważny jest przez 1100 dni od momentu aktywacji. Wysyłka kodu drogą mailową nastąpi niezwłocznie po potwierdzeniu opłacenia zamówienia. Kod można aktywować po założeniu konta na platformie Dzwonek.pl, wybierając w zakładce "zasoby" opcję "odblokuj kolekcję" i wpisując kod aktywacyjny w odpowiednim polu. Po zrealizowaniu zamówienia produkty cyfrowe nie podlegają zwrotowi.

Szczegóły treści cyfrowej

 • ISBN: 

  9788367029766

 • Autorzy: 

  Elżbieta Zarych

 • Liczba stron: 

  332

 • Rok wydania: 

  2022

 • Poziom: 

  B1-C2

 • Język publikacji: 

  polski

 • Format pliku: 

  Kod dostępu do platformy edukacyjnej dzwonek.pl

Polecamy także