Wczytuję dane...
Zamówienia składane przez szkoły

Zamówienia składane przez szkoły z odroczonym terminem zapłaty z danymi odbiorcy i nabywcy na fakturze - instrukcja krok po kroku

UWAGA! W dniach od 23.12.2022 do 31.12.2022 roku nie realizujemy zamówień. W tym czasie mogą Państwo składać zamówienia przez stronę. Po wznowieniu pracy w dniu 2 stycznia 2023 roku wystawimy faktury z odroczonym terminem zapłaty z datą grudniową - dotyczy to wszystkich zamówień złożonych przez stronę do 31 grudnia 2022 włącznie. 

Prosimy zignorować automatycznie wystawione proformy.

Księgarnia Poltax.waw.pl realizuje zamówienia z odroczonym terminem zapłaty dla szkół lub bibliotek.

Jeżeli chcą Państwo otrzymać fakturę z odroczonym terminem zapłaty to podczas składania zamówienia w koszyku prosimy wybrać opcję "Przelew na konto bankowe".

Wybierz opcję

Po wybraniu rodzaju wysyłki i płatności prosimy przejść dalej używając przycisku do kasy (Użyj przycisku do kasy aby przejść dalej).

Jeżeli posiadają Państwo konto w Księgarni Poltax.waw.pl - to prosimy się zalogować.

Jeżeli chcą Państwo założyć konto w naszej księgarni - to prosimy użyć przycisku "Chcę się rejestrować".

Można również złożyć zamówienie bez rejestracji - w tym celu prosimy użyć przycisku "Kupuję bez rejestracji".

Po uzupełnieniu danych adresowych do dostawy prosimy wybrać opcję "Proszę o załączenie faktury VAT" - rozwinie się dodatkowy formularz, gdzie należy podać dane Nabywcy np. urząd miasta, a następnie proszę przejść dalej.

Wpisz dane nabywcy

Po przejściu dalej, pojawi się ostatni krok formularza zamówienia.

W polu "Twoje uwagi do zamówienia" proszę wpisać swoje życzenia dotyczące wystawienia faktury (dane nabywcy i odbiorcy na fakturze, terminu odroczenia zapłaty, ect.).

Wpisz swoje uwagi do zamówienia

Po wpisaniu uwag i sprawdzeniu czy wszystkie dane zostały podane prawidłowo, zaznaczamy obligatoryjne zgody formalne i zatwierdzamy zamówienie za pomocą przycisku "Potwierdź" (Nie zapomnij potwierdzić zamówienia!).