Wczytuję dane...
Zamówienia składane przez szkoły

Zamówienia składane przez szkoły z odroczonym terminem zapłaty z danymi odbiorcy i nabywcy na fakturze - instrukcja krok po kroku

Księgarnia Poltax.waw.pl realizuje zamówienia z odroczonym terminem zapłaty dla szkół lub bibliotek.

Jeżeli chcą Państwo otrzymać fakturę z odroczonym terminem zapłaty to podczas składania zamówienia w koszyku prosimy wybrać ulubionego kuriera oraz rodzaj płatności "Przelew na konto bankowe".

Wybierz formę dostawy i płatności

Po wybraniu rodzaju wysyłki i płatności prosimy przejść dalej używając przycisku do kasy (Użyj przycisku do kasy aby przejść dalej).

Jeżeli posiadają Państwo konto w Księgarni Poltax.waw.pl - to prosimy się zalogować.

Jeżeli chcą Państwo założyć konto w naszej księgarni - to prosimy użyć przycisku "Chcę się rejestrować".

Można również złożyć zamówienie bez rejestracji - w tym celu prosimy użyć przycisku "Kupuję bez rejestracji".

Po uzupełnieniu danych adresowych do dostawy prosimy wybrać opcję "Proszę o załączenie faktury VAT".

Wpisz dane nabywcy

Rozwinie się dodatkowy formularz (jak niżej), gdzie należy podać dane Nabywcy np. urząd miasta, a następnie proszę przejść dalej.

Wypełnij wszystkie dane do faktury

Jeżeli jakieś pole wymagane nie zostanie wypełnione lub nie zostanie zaznaczona obligatoryjna zgoda, to obok tych pól pojawi się na ekranie czerwony alert  To pole jest obowiązkowe..

UWAGA! Jeżeli zamówienie składasz telefonem komórkowym to proszę przewinąć ekran w górę lub w dół. Na urządzeniach z małym wyświetlaczem alerty o błędach mogą być niewidoczne bez przewinięcia ekranu. 

Po przejściu dalej, pojawi się ostatni krok formularza zamówienia.

W polu "Twoje uwagi do zamówienia" proszę wpisać swoje życzenia dotyczące wystawienia faktury (dane nabywcy i odbiorcy na fakturze, terminu odroczenia zapłaty, ect.).

Wpisz swoje uwagi do zamówienia

Po wpisaniu uwag i sprawdzeniu czy wszystkie dane zostały podane prawidłowo, zaznaczamy obligatoryjne zgody formalne i zatwierdzamy zamówienie za pomocą przycisku "Potwierdź" (Nie zapomnij potwierdzić zamówienia!).