Wczytuję dane...

Hurra Po Polsku

HURRA PO POLSKU to pierwsza na rynku seria podręczników do nauczania języka polskiego jako obcego i jedyna, jak dotychczas, przygotowująca od podstaw do egzaminu certyfikatowego na poziomie B1. Powstała w ramach projektu UE Lingua 2 w programie Socrates w oparciu o "Europejski system kształcenia językowego" i standardy wymagań egzaminacyjnych. Seria HURRA!!! została stworzona w duchu podejścia komunikacyjnego, które zakłada naukę i promowanie nauczania języka polskiego po polsku.

Seria HURRA!!! jest kompletnym narzędziem do nauki języka polskiego, prowadzącym studenta od początku tego procesu do poziomu B1. Podręczniki studenta przewidują pracę pod kierunkiem nauczyciela, a zeszyty ćwiczeń, dzięki zamieszczonym kluczom, płytom i tekstom nagrań, do pracy indywidualnej. Z podręcznikami mogą pracować nauczyciele i uczniowie z każdego kręgu kulturowego, nie tylko dorośli, ale także młodzież polonijna. Serię dopełniają podręczniki do nauki gramatyki, które zostały opracowane w trzech wersjach językowych.

Podręczniki "Po polsku" dzięki swojej innowacyjności, spójności i bogactwie elementów kulturowych do dziś wyznaczają trendy w polskiej glottodydaktyce.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów