Wczytuję dane...

Nowości do nauki języka polskiego jako obcego

Na tej stronie prezentujemy wszystkie nowe publikacje do nauki języka polskiego jako obcego, które ukazały się w ostatnim czasie. Staramy się żeby w naszej ofercie znajdowały się wszystkie książki do nauki języka polskiego dla obcokrajowców.

Wiemy też, że Państwo dużo wcześniej przed nami mają wiedzę o nowych publikacjach do nauki języka polskiego dla cudzoziemców. Prosimy Was podzielcie się z nami tą wiedzą. Zależy nam, aby nasza księgarnia była miejscem gdzie nauczyciele i uczący się języka polskiego jako obcego mogli znaleźć wszystkie wszystkie publikacje jakie pojawiły się na rynku. Informacje o nowych książkach do nauki języka polskiego jako polskiego prosimy wysyłać na adres: ksiegarnia@poltax.waw.pl.

Zapraszamy również do obserwowania naszej grupy fejsbukowej Polski jako obcy. Polish for foreigners. Członkowie grupy jako pierwsi dowiadują się o nowościach wydawniczych oraz otrzymują kody rabatowe na zakup publikacji.

Autorów, Nauczycieli i Wydawców zapraszamy do współpracy z naszą księgarnią. Chętnie opublikujemy recenzje wydanych przez Państwa książek poświęconych językowi polskiemu jako obcemu, czy publikacjom do nauki języka obcego. Osoby zainteresowane publikowaniem wpisów na naszym blogu proszone są o kontakt na adres email: ksiegarnia@poltax.waw.pl.

Nowości do nauki języka polskiego jako obcego w księgarni Poltax.waw.pl

Sortuj według:
Wyświetl po produktów