Wczytuję dane...

Polski jest COOL

POLSKI JEST COOL to popularna seria materiałów do nauki języka polskiego jako obcego na poziomie A1 i A2 realizująca założenia podejścia komunikacyjnego oraz uwzględniająca najnowszą wiedzę z zakresu neuronauk na temat wspierania procesu uczenia się.

Najważniejsza jest komunikacja i to jej służy odpowiedni dobór oraz kolejność materiału gramatyczno-leksykalnego podporządkowanego praktyce językowej. Od początku kursu wprowadzane są aktualne, przydatne i atrakcyjne materiały autentyczne. Cudzoziemiec uczący się z serią POLSKI JEST COOL znajdzie tu wiele informacji o polskiej kulturze, historii, zwyczajach i realiach codziennego życia w Polsce.

W skład serii POLSKI JEST COOL A1 wchodzi Książka studenta z nagraniami oraz Zeszyt ćwiczeń z kluczem, który umożliwia samodzielną naukę. Nasz podręcznik jako jedyny na rynku zawiera również pełny kurs fonetyki języka polskiego. Nieocenioną pomocą dydaktyczną są propozycje wydawnicze dla nauczycieli: Przewodnik metodyczny z gotowymi scenariuszami lekcji, transkrypcją nagrań, kluczem i testami do podręcznika studenta oraz Gry i zabawy z materiałami do kopiowania, dzięki którym nauka jest jednocześnie świetną zabawą! Na poziomie A2 proponujemy Książkę studenta, cz.I wraz z z nagraniami oraz zeszytem ćwiczeń. Podręcznik pomaga przygotować się do egzaminu certyfikowanego z j. polskiego jako obcego na poziomie A2.

Seria POLSKI JEST COOL gwarantuje tak atrakcyjną i efektywną naukę języka polskiego, że „sam nawet nie wiesz, jak to się dzieje, że od pierwszej lekcji mówisz po polsku!” (José Alberto Álvarez Morán z Hiszpanii)

Sortuj według:
Wyświetl po produktów