Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788394777999
Waga produktu: 0.780 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: Studio Temat

Polski jest cool A2/część II to kolejna część popularnego kursu do nauki języka polskiego jako obcego. Część II to 10 lekcji obejmujących drugą połowę materiału niezbędnego do opanowania języka na poziomie A2.

Student w jednym tomie otrzymuje podręcznik, część ćwiczeniową oraz pełne nagrania. Materiał gramatyczny i leksykalny prezentowany jest w naturalnych sytuacjach komunikacyjnych, struktura każdej lekcji jest logiczna i konsekwentna, a ćwiczenia ciekawe i różnorodne.

Podręcznik pozwala ćwiczyć wszystkie sprawności językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie i mówienie. Zawiera wiele materiałów autentycznych, pozwalających lepiej poznać polskie realia, umożliwia również rozwijanie u uczących się kompetencji międzykulturowych.

Podręcznik pomaga przygotować się do egzaminu certyfikatowego z języka polskiego jako obcego na poziomie A2.


Recenzja podręcznika Polski jest cool A2/część II

Druga część podręcznika „POLSKI JEST COOL”, stworzonego dla poziomu A2, to kolejna odsłona doskonałej serii do nauki języka polskiego jako obcego. Najnowsza publikacja jest wierną kontynuacją poprzedniej części. Podobnie jak całą serię ten podręcznik także cechuje przejrzystość i konsekwencja – walory, których nie da się przecenić. Dają one niezwykły komfort pracy zarówno uczniom, jak i lektorom.

Zaletą podręcznika jest także szeroko rozumiana współczesność oraz praktyczne ujęcie zagadnień. Język tekstów i nagrań jest naturalny. Tematy osadzone są w codzienności i atrakcyjnie prezentowane. Studenci poznają materiał w sposób bardzo uporządkowany. Lekcje są tak pomyślane, by dany temat korelował wszystkie sprawności językowe, a uczący się w przystępny sposób mogli przyswoić nawet najbardziej wymagające zagadnienia.

Każde zagadnienie gramatyczne przedstawione jest przejrzyście i stopniowo, a dodatkowo zaprezentowane w najbardziej naturalnym ujęciu tematycznym w tekstach i nagraniach. Jest to rozwiązanie niezwykle praktyczne i nastawione na komunikację.

Ponadto podręcznik jest unikatowy na rynku. Autorki mają świadomość, że na każdym etapie nauki warto przypominać podstawy, pamiętając by pojawiły się w ujęciu adekwatnym do poziomu A2. Dzięki temu obie części podręcznika A2 są niezastąpione nie tylko dla studentów kontynuujących naukę, ale także dla grup słowiańskich, rozpoczynających przygodę z językiem polskim, jak i tzw. „false beginners”.

Podsumowując - praca z podręcznikiem to sama przyjemność! Pozostaje mieć nadzieję, że autorki zechcą kontynuować serię i w przyszłości doczekamy się tak udanych podręczników dla poziomów B oraz C.

Katarzyna Dejnek-Kobylas

Szczegółowe dane o książce

 • Autorzy: 

  Ewa Piotrowska-Rola, Marzena Porębska

 • Dodatki: 

  bezpłatny dostęp do nagrań MP3

 • Rok wydania: 

  2021

 • Numer wydania: 

  1

 • Rodzaj oprawy: 

  miękka

 • Format: 

  21,0 x 29,7

 • Poziom: 

  A2

 • Język publikacji: 

  polski

 • Tematyka: 

  język polski jako obcy

 • ISBN: 

  978-83-947779-9-9

Napisz opinię
2021-09-02 12:00:36 - Jerzy

Już nie mogę się doczekać premiery.

Ocena 5.00

Opinia o produkcie: 
2022-12-03 17:48:10 - Karolina I.

Bardzo fajna seria, niestety roi się w niej od literówek, tak samo zresztą jak w ćwiczeniach pierwszej i drugiej serii. Czy naprawdę nie warto zapłacić dobremu korektorowi? Szczególnie, że to podręcznik językowy.

Ocena 4.00

Opinia o produkcie: 
Polecamy także
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...