Wczytuję dane...
O nas

Księgarnia internetowa Poltax.waw.pl powstała w 2005 roku. Specjalizujemy się w dystrybucji książek do nauki języka polskiego dla obcokrajowców oraz publikacji językowych. Dzięki zdobytej wiedzy na temat potrzeb szkół językowych, nauczycieli i ich uczniów staliśmy się cenionym partnerem w zakresie książek do nauki języka polskiego jako obcego. Nasza księgarnia w segmencie "Polish for foreigners" nie ma sobie równych, posiadamy w ofercie lub możemy sprowadzić każdą pozycję z tej dziedziny.

Przy zamówieniach zbiorowych dla bibliotek, szkół, podmiotów instytucjonalnych udzielamy atrakcyjnych rabatów. Dla stałych Klientów przygotowaliśmy natomiast Program lojalnościowy.

Naszej oferty nie ograniczamy jedynie do odbiorów krajowych - książki wysyłamy na cały świat. Duży wybór opcji wysyłki, szybkie dostawy oraz niższe niż u konkurencji koszty dostawy za granicę spowodowały, że nasza oferta jest często wybierana przez cudzoziemców, Polaków mieszkających za granicą, zagraniczne szkoły językowe, biblioteki oraz firmy zatrudniające Polaków.

Naszą główną kartą przetargową, oprócz atrakcyjnych cen, jest troska o Klienta. Informujemy o stanie zamówienia, o jego zmianach, ew. problemach - dzięki temu wielu Klientów przekonało się już do nas - polecają nas innym. Pozytywne opinie naszych Klientów, zamieszczane m.in. w serwisie Opineo.pl są dla nas motorem do jeszcze lepszej pracy. Dziękujemy Państwu za to! Będziemy starać się jeszcze mocniej.

Polski dla obcokrajowców do nasza specjalność