Wczytuję dane...

Survival Polish. Crash course

Survival Polish. Crash Course składa się z Podręcznika Studenta, Podręcznika Nauczyciela oraz interaktywnej wersji podręcznika studenta na tablicę multimedialną.

Podręcznik przeznaczony jest do pracy pod kierunkiem nauczyciela. Pozwala na praktyczne opanowanie niezbędnego minimum znajomości języka polskiego, bazując na leksyce i ograniczając wprowadzanie gramatyki. To podejście sprawia, że jest to idealny podręcznik szczególnie na krótkie kursy na poziomie A0/A1. Dedykowany zwłaszcza tym, którzy rozpoczynają swoją przygodę z językiem polskim.

Nauczyciel ma także do dyspozycji Podręcznik Nauczyciela, zawierający dodatkowe ćwiczenia, gry i zabawy językowe. Materiały znajdujące się w Podręczniku Nauczyciela są doskonałym materiałem uzupełniającym bądź powtórzeniowym na wszystkich kursach początkujących.

W ofercie jest również interaktywna wersja podręcznika studenta na tablicę interaktywną. Jest to pierwszy i jedyny kurs języka polskiego na poziom A0/A1 w pełni przystosowany do prowadzenia kursu przy użyciu tablicy multimedialnej. Zawiera ponad 150 interaktywnych ćwiczeń usprawniających zapamiętywanie i efektywną naukę języka.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów