Wczytuję dane...

Polski na dobry start

Trzydziestoletnie doświadczenie Fundacji Nauki Języków Obcych Linguae Mundi w edukacji językowej i kulturowej oraz integracji cudzoziemców zaowocowały powstaniem serii materiałów dydaktycznych do nauki języka polskiego jako obcego Edukacja-Praca-Integracja, w ramach której znalazły się pomoce przygotowujące do podjęcia pracy, do nauczania dzieci oraz te z obszaru integracji międzykulturowej. Częścią serii Edukacja-Praca-Integracja jest cykl "Polski na dobry start" To pierwszy na rynku zestaw pomocy dydaktycznych dostosowany do potrzeb językowych cudzoziemców, którzy pragną w Polsce mieszkać, uczyć się i pracować.

Seria "Polski na dobry start" to kompleksowy zestaw materiałów do nauki języka polskiego jako obcego na poziomie A1/A2 z elementami nabywania kompetencji zawodowych. Seria adresowana jest szczególnie do cudzoziemców ubiegających się o udzielenie ochrony międzynarodowej. Z racji doświadczeń zdobytych podczas ewaluacji materiałów kurs sprawdzi się w grupie z każdego kręgu kulturowego, w tym również dla słuchaczy słowiańskojęzycznych.

Polski na dobry start odróżnia od innych tego typu materiałów na rynku innowacyjna konstrukcja. Mianowicie podręcznik podzielony został na dwie części "Kurs wstępny", którego podstawowym celem jest wyrównanie szans edukacyjnych uczących się oraz "Kurs podstawowy" składający się 10 czteroczęściowych modułów. Taka konstrukcja kursu doskonale sprawdzi się na kursach w szkołach letnich języka polskiego jako obcego oraz na kursach w grupach ze studentami z różnych grup kulturowych i językowych. Tematyka kursu jest bardzo aktualna a materiały przedstawione są w sposób dynamiczny a zarazem bardzo atrakcyjny.

Więcej informacji na temat serii "Polski na dobry start" na naszym Blogu >>

Sortuj według:
Wyświetl po produktów