Wczytuję dane...
Kod EAN: 5907806965302
Waga produktu: 0.20 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: Marksoft

Multimedialny przewodnik turystyczny po Europie
Piękne zdjęcia, opisy atrakcji turystycznych oraz
praktyczne informacje potrzebne podczas podróżyAtlas Europa to multimedialny przewodnik po Europie, którego celem jest zaprezentowanie walorów turystycznych poszczególnych krajów „starego kontynentu”. Program prezentuje nie tylko najbardziej znane i będące w programach wszystkich wycieczek turystyczne miejsca, ale również te mniej znane, za to przepiękne i ciekawe zakątki, które z pewnością warte są uwagi.

W programie znajdziesz setki opisów, zdjęć i wartościowych informacji, tak bardzo istotnych w podejmowaniu decyzji dotyczących miejsca spędzenia następnych wakacji, czy też urlopu. Dzięki Atlasowi Europa masz możliwość odbycia wirtualnej podróży po 40 krajach i autonomiach Europy, możesz zobaczyć ośnieżone, alpejskie przełęcze, poczuć pod stopami piasek wspaniałych portugalskich plaż, podziwiać surowe piękno dzikiej przyrody Islandii, delektować się widokiem secesyjnej hiszpańskiej architektury, a także podumać nad archeologicznym fenomenem rzymskich Pompejów. To tylko niektóre z licznych atrakcji czekających na Ciebie.

Bogata oprawa graficzna, interesujące opisy, ciekawostki, a także wiele informacji praktycznych sprawiają, że Atlas Europa to doskonały przewodnik po „starym kontynencie” i cenna pomoc przy podejmowaniu decyzji o trasach, czy celach podróży.

Zatem nie ma na co czekać, pakuj wirtualne walizki i w drogę. Europa i jej atrakcje czekają na Ciebie!

Minimalne wymagania systemowe:

- Windows™ XP/Vista/7
- Procesor klasy Pentium™ III 1,6 GHz
- Pamięć RAM 512 MB
- Karta graficzna z rozdzielczością 1024x768 lub wyższą
- CD-ROM
- Karta dźwiękowa
- 100 MB wolnego miejsca na dysku
- MS Media Player™ 10.0 lub nowszy

Szczegóły gry

 • Rodzaj opakowania: 

  DVD BOX

 • Wymiary: 

  13,5 x 19

 • Wersja językowa: 

  polska

 • Zawartość opakowania: 

  PC CD-ROM