Wczytuję dane...
Kod EAN: 5907806965326
Waga produktu: 0.200000 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: Marksoft

CAE Exam to multimedialny, interaktywny kurs komputerowy przygotowujący do zdania egzaminu na certyfikat Certificate Advanced in English (CAE). Forma i zawartość merytoryczna programu odpowiada dokładnie wymaganiom egzaminu. Kurs ten stanowi również doskonałe narzędzie do nauki języka angielskiego na poziomie zaawansowanym przez osoby, które nie planują zdobyć certyfikatu CAE.

Celem programu CAE Exam jest nie tylko nauka języka angielskiego na poziomie CAE, ale również zapoznanie zainteresowanych z poszczególnymi częściami egzaminu, występującymi na nim typami ćwiczeń oraz sposobami ich prawidłowego rozwiązania.

Kurs CAE Exam składa się z 9 tematycznych rozdziałów (unitów), omawiających zagadnienia związane z poszczególnymi częściami egzaminu - Reading, Speaking, Use of English, Writing, Listening.

Teksty znajdujące się w kursie CAE Exam zostały stworzone na wyłączny użytek programu przez profesjonalny zespół złożony z dziennikarzy, naukowców, nauczycieli i innych specjalistów pochodzenia angielskiego, amerykańskiego, kanadyjskiego, australijskiego oraz nowozelandzkiego. Poruszane w tekstach zagadnienia dobrano w taki sposób, aby były interesujące dla każdego - to naprawdę ciekawa i pożyteczna lektura!

Kurs wzbogacono o możliwość odsłuchania występujących w nim tekstów, poleceń i ćwiczeń, a nagrania zostały dokonane przez zespół dziewięciu anglojęzycznych lektorów pochodzących m.in. z Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Australii i Nowej Zelandii.

Kurs zawiera opisy reguł gramatyki angielskiej na poziomie wymaganym podczas egzaminu CAE. Większość wymaganych konstrukcji gramatycznych jest przyswajana przez studenta podczas rozwiązywania różnorodnych ćwiczeń.

Ponad 30 typów ćwiczeń zawartych w programie pozwala na zapoznanie sie z materiałem merytorycznym oraz formą ćwiczeń występujących podczas rzeczywistego egzaminu CAE.

Intuicyjny i estetyczny interfejs programu zapewnia efektywną i przyjemną naukę już od pierwszego uruchomienia.

Dzięki CAE Exam zdanie egzaminu na certyfikat CAE będzie znacznie prostsze, a sama nauka - przyjemna, interesująca i bezstresowa.

Kurs zapewnia 120 godzin nauki.

Minimalne wymagania systemowe:

- Windows™ 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
- Procesor klasy Pentium™ II 333 MHz
- Pamięć RAM 64 MB
- Karta graficzna z rozdzielczością 800x600 lub wyższą
- CD-ROM
- Karta dźwiękowa
- 250 MB wolnego miejsca na dysku
- MS Internet Explorer™ 6.0 lub nowszy
- MS Media Player™ 9.0 lub nowszy

Szczegóły gry

 • Rok wydania: 

  2009

 • Rodzaj opakowania: 

  DVD BOX

 • Wymiary: 

  13,5 x 19

 • Zawartość opakowania: 

  PC CD-ROM

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...