Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788367029476
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nowela

Sprawdź swój polski. Testy poziomujące z języka polskiego dla obcokrajowców z objaśnieniami. Poziom A1–C2. Kod dostępu do platformy edukacyjnej dzwonek.pl.

„Sprawdź swój polski” to pakiet 10 interaktywnych testów z objaśnieniami, których podstawowym celem jest szybkie i proste określenie stopnia zaawansowania znajomości języka polskiego. Wyniki testów odnoszą się do systemu certyfikacji języka polskiego jako obcego (klasyfikacja od A1 do C2). Większość zadań została gruntownie sprawdzona w praktyce dydaktycznej ze studentami zagranicznymi w Centrum Językowym Politechniki Opolskiej.

Punktem wyjścia przy tworzeniu publikacji było opracowanie zestawu 60 zagadnień gramatyczno-leksykalnych w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych Państwowej Komisji do spraw Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego. W ramach każdego zagadnienia przygotowano 10 zadań z czterema odpowiedziami do wyboru, z których jedna jest poprawna. Z powstałej w ten sposób bazy zestawiono 10 testów zawierających 60 pytań każdy (po jednym pytaniu z zagadnienia). Wszystkim zadaniom towarzyszą objaśnienia pozwalające szybko uzyskać informację, dlaczego dana odpowiedź jest poprawna, a pozostałe błędne. Teksty objaśnień umożliwiają także przypomnienie i powtórzenie podstawowych reguł gramatycznych związanych z testowanym zagadnieniem.

Testy cechują się przejrzystym układem i wygodną nawigacją. Na każdym ekranie z zadaniem zamieszczony jest zegar odmierzający czas przeznaczony na rozwiązanie testu (60 minut) i dostępne są statystyki (liczba sprawdzeń i łączna liczba błędnych odpowiedzi). Z poziomu ekranu można wyświetlić objaśnienia do danego zadania. Na końcu zamieszczono ekran podsumowujący wyniki z całego testu oraz spis zagadnień gramatyczno-leksykalnych. Dostępny na ekranach z zadaniami pasek narzędzi umożliwia m.in. podkreślanie czy podświetlanie tekstu oraz dodawanie notatek.


Wersja interaktywna podręcznika została osadzona na platformie dzwonek.pl, która umożliwia m.in. edytowanie i rozwiązywanie zadań online, weryfikację postępów w nauce, naukę w trybie self-study jak również organizowanie zajęć dla grup/klas i całych szkół.

Platforma dzwonek.pl umożliwia korzystanie z podręcznika interaktywnego w trybie online w przeglądarce internetowej albo w trybie offline na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych po pobraniu na komputer/telefon/tablet bezpłatnej aplikacji mLibro.

Kod do wykorzystania na cyfrowej platformie edukacyjnej Dzwonek.pl ważny jest przez 1100 dni od momentu aktywacji. Wysyłka kodu drogą mailową nastąpi niezwłocznie po potwierdzeniu opłacenia zamówienia. Kod można aktywować po założeniu konta na platformie Dzwonek.pl, wybierając w zakładce "zasoby" opcję "odblokuj kolekcję" i wpisując kod aktywacyjny w odpowiednim polu. Po zrealizowaniu zamówienia produkty cyfrowe nie podlegają zwrotowi.

Szczegóły treści cyfrowej

 • ISBN: 

  9788367029476

 • Autorzy: 

  Bogusław Kubiak

 • Rok wydania: 

  2022

 • Poziom: 

  A1-C1

 • Język publikacji: 

  polski

 • Format pliku: 

  Kod dostępu do platformy edukacyjnej dzwonek.pl

Napisz opinię
2022-09-19 13:42:31 - Andrzej

Polecam!

Ocena 5.00

Opinia o produkcie: 
Polecamy także