Wczytuję dane...
Kod EAN: 5907806966293
Waga produktu: 0.10 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: Marksoft

"Testy Gimnazjalne 2013 Profil Humanistyczny i Matematyczno-Przyrodniczy" to multimedialny kurs komputerowy przygotowujący uczniów do egzaminu gimnazjalnego - profil humanistyczny i matematyczno - przyrodniczy. Kurs zawiera zestaw testów kompleksowo sprawdzających wiedzę z przedmiotów humanistycznych, matematyki oraz przedmiotów przyrodniczych, a także bogate repetytorium pozwalające na kompleksowe powtórkę materiału z tych przedmiotów.

Program „Testy Gimnazjalne 2013 Profil Humanistyczny i Matematyczno-Przyrodniczy” składa się z serii sześciu bogato ilustrowanych oraz w pełni udźwiękowionych bloków lekcyjnych, w których w przystępny sposób omówione zostały poszczególne zagadnienia gimnazjalne z zakresu materiału merytorycznego obowiązujące na egzaminie gimnazjalnym o profilu humanistycznym oraz matematyczno - przyrodniczym. Kurs zawiera również zestaw oryginalnych pytań egzaminacyjnych z lat 2010, 2011 i 2012.

Po przerobieniu testów z poszczególnych paneli tematycznych gimnazjalista sprawdzi swoją znajomość zagadnień obowiązujących na egzaminie gimnazjalnym z zakresu przedmiotów humanistycznych, matematyki oraz przedmiotów przyrodniczych.

Materiał merytoryczny został przedstawiony w sposób niezwykle prosty, intuicyjny i klarowny. Poprzez rozwiązywanie kilkunastu rodzajów interaktywnych ćwiczeń uczeń sprawdzi stan swojego przygotowania do egzaminu z obu profili tematycznych. Dzięki otrzymanej po przerobieniu danej partii materiału ocenie gimnazjalista dowie się, które jej porcje sprawiają mu wciąż najwięcej trudności i które, w związku z tym, powinny zostać jeszcze raz przez niego przećwiczone.

Materiał merytoryczny zawarty w programie "Testy Gimnazjalne 2013 Profil Humanistyczny i Matematyczno-Przyrodniczy" pozwala na solidną powtórkę zagadnień obowiązujących na egzaminie, zapewniając około 120 godzin nauki. Intuicyjny i estetyczny interfejs programu umożliwia efektywną i przyjemną naukę już od pierwszego jego uruchomienia.

Minimalne wymagania systemowe:

- Windows™ 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
- Procesor klasy Pentium™ II 333 MHz
- Pamięć RAM 64 MB
- Karta graficzna z rozdzielczością 800x600 lub wyższą
- CD-ROM
- Karta dźwiękowa
- 340 MB wolnego miejsca na dysku
- MS Internet Explorer™ 6.0 lub nowszy
- MS Media Player™ 9.0 lub nowszy

Szczegóły gry

 • Poziom: 

  gimnazjum

 • Autorzy: 

  opracowanie zbiorowe

 • Rok wydania: 

  2013

 • Rodzaj opakowania: 

  DVD BOX

 • Wymiary: 

  13,5 x 19

 • Wersja językowa: 

  polska

 • Zawartość opakowania: 

  DVD-ROM