Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788367029759
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nowela

Podróże po Polsce. Ebook na platformie edukacyjnej dzwonek.pl do nauki języka polskiego dla obcokrajowców. Poziom C1/C2.

Podręcznik cyfrowy do nauki języka polskiego jako obcego dla cudzoziemców uczących się języka polskiego na najwyższych poziomach zaawansowania. Autor proponuje podróż po Polsce połączoną z poznawaniem niuansów polszczyzny; przedstawia 20 najciekawszych miast i miasteczek w 20 rozdziałach zawierających ćwiczenia na rozumienie tekstu, ćwiczenia leksykalne, gramatyczne oraz ćwiczenia rozwijające sprawność pisania i mówienia.

W sekcji "Z piosenką przez Polskę" znalazły znane polskie przeboje (udostępnione w ebooku) związane z treścią rozdziału. Każdy rozdział zamyka Krzyżówka w podróży, która pozwala powtórzyć i utrwalić słownictwo występujące w poprzednich częściach.

Publikacja w istocie jest fascynującym dziennikiem podróży po polskich miasteczkach i miastach. Jego autor - Bogusław Kubiak koncentruje się na najciekawszych miejscach i w rezultacie zachęca do odwiedzenia ich osobiście. Zróżnicowane tematycznie teksty są autentyczne, informacyjne i często zabawne, dlatego z pewnością spowodują, ze wszyscy złapiemy podróżniczego bakcyla.

W podręczniku zostały wbudowane cyfrowe odtwarzacze MP3 z wszystkimi nagraniami audio.

Ebook z funkcjonalnościami interaktywnymi, w tym m.in. z:

- aktywnym spisem treści,
- wygodną nawigacją,
- możliwością nanoszenia notatek,
- funkcją wykonywania wydruków,
- możliwością korzystania w trybie online w przeglądarce internetowej albo w trybie offline na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych po pobraniu na komputer/telefon/tablet bezpłatnej aplikacji mLibro.

Zajrzyj do środka książki "Podróże po Polsce"


Wersja interaktywna podręcznika została osadzona na platformie dzwonek.pl, która umożliwia m.in. edytowanie i rozwiązywanie zadań online, weryfikację postępów w nauce, naukę w trybie self-study jak również organizowanie zajęć dla grup/klas i całych szkół.

Platforma dzwonek.pl umożliwia korzystanie z podręcznika interaktywnego w trybie online w przeglądarce internetowej albo w trybie offline na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych po pobraniu na komputer/telefon/tablet bezpłatnej aplikacji mLibro.

Kod do wykorzystania na cyfrowej platformie edukacyjnej Dzwonek.pl ważny jest przez 1100 dni od momentu aktywacji. Wysyłka kodu drogą mailową nastąpi niezwłocznie po potwierdzeniu opłacenia zamówienia. Kod można aktywować po założeniu konta na platformie Dzwonek.pl, wybierając w zakładce "zasoby" opcję "odblokuj kolekcję" i wpisując kod aktywacyjny w odpowiednim polu. Po zrealizowaniu zamówienia produkty cyfrowe nie podlegają zwrotowi.

Szczegóły treści cyfrowej

 • ISBN: 

  9788367029759

 • Autorzy: 

  Bogusław Kubiak

 • Liczba stron: 

  256

 • Rok wydania: 

  2021

 • Poziom: 

  C1-C2

 • Język publikacji: 

  polski

 • Format pliku: 

  Kod dostępu do platformy edukacyjnej dzwonek.pl

Polecamy także