Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788367029193
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nowela

Podróże po Polsce. Podręcznik cyfrowy  do nauki języka polskiego dla obcokrajowców. Poziom C1/C2. Interaktywny PDF dostępny online (wymaga połączenia z internetem).

Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz mailem link umożliwiający pobranie pliku PDF zawierającego Kartę dostępu do ebooka. Karta dostępu umożliwia uruchomienie ebooka w trybie online (wymagane jest połączenie internetowe). Podręcznik wymaga aktywacji hasłem. Licencja na podręcznik cyfrowy wygasa po 26 miesiącach od daty zakupu. Po zgodnym z zamówieniem dostarczeniu karty dostępu do ebooka, wyłączona jest możliwość dokonania jego zwrotu

Podręcznik cyfrowy do nauki języka polskiego jako obcego dla cudzoziemców uczących się języka polskiego na najwyższych poziomach zaawansowania. Autor proponuje podróż po Polsce połączoną z poznawaniem niuansów polszczyzny; przedstawia 20 najciekawszych miast i miasteczek w 20 rozdziałach zawierających ćwiczenia na rozumienie tekstu, ćwiczenia leksykalne, gramatyczne oraz ćwiczenia rozwijające sprawność pisania i mówienia.

W sekcji "Z piosenką przez Polskę" znalazły znane polskie przeboje (udostępnione w ebooku) związane z treścią rozdziału. Każdy rozdział zamyka Krzyżówka w podróży, która pozwala powtórzyć i utrwalić słownictwo występujące w poprzednich częściach.

Publikacja w istocie jest fascynującym dziennikiem podróży po polskich miasteczkach i miastach. Jego autor - Bogusław Kubiak koncentruje się na najciekawszych miejscach i w rezultacie zachęca do odwiedzenia ich osobiście. Zróżnicowane tematycznie teksty są autentyczne, informacyjne i często zabawne, dlatego z pewnością spowodują, ze wszyscy złapiemy podróżniczego bakcyla.

Zajrzyj do środka książki "Podróże po Polsce"

Funkcjonalności

Podręcznik jest wyposażony w wygodną nawigację oraz funkcje interaktywne, takie jak np. możliwość nanoszenia i zapisywania notatek w podręczniku. Ponadto, w podręczniku cyfrowym znajdują się linki do nagrań piosenek przywołanych w jego treści.

W sprzedaży dostępny jest również podręcznik drukowany w komplecie z wersją elektroniczną.


Bogusław Kubiak - doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa ze specjalnością glottodydaktyka, polonista, anglista i germanista. Ukończył liczne kursy językowo-metodyczne, m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Austrii, Francji, Danii i Chinach. Pracuje jako adiunkt dydaktyczny w Centrum Językowym Politechniki Opolskiej, gdzie prowadzi zajęcia z języka polskiego jako obcego dla studentów z krajów Europy Wschodniej, Indii oraz z programu Erasmus, a także lektoraty języka angielskiego i niemieckiego. Uczył również języka polskiego na Politechnice Pekińskiej (北京工业大学) i w szkołach polonijnych w Republice Czeskiej. Autor kilkudziesięciu publikacji na temat metodyki nauczania języków obcych oraz podręcznika rozwijającego sprawność czytania Na łamach prasy cz. I i II, poziom C2 (2010, 2017).


Aktywuj wersję cyfrową podręcznika Podróże po Polsce!

Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz link umożliwiający pobranie Karty dostępu w formacie PDF. Karta dostępu umożliwia uruchomienie ebooka w trybie online (wymagane jest połączenie internetowe).

Poniżej przedstawiono przykład karty dostępu (przyciski dostępowe nie są aktywne).

Podróże po polsce

Karta dostępu zawiera:

 • Link do wersji online ebooka (ebook jest uruchamiany poprzez kliknięcie na czerwony przycisk).
 • Kod QR umożliwiający uruchomienie ebooka na urządzeniach mobilnych (posiadających dostęp do internetu).
 • Indywidualne hasło dostępu aktywujące ebooka.

Po uruchomieniu ebooka dostępne będą jedynie strony I-2 podręcznika. Jeśli chcesz korzystać z całej jego zawartości, wpisz hasło w oknie, które pojawi się przy próbie przejścia na kolejne nieudostępnione strony.

Hasło jest wskazane w treści karty dostępu.

Po zgodnym z zamówieniem dostarczeniu karty dostępu do ebooka, wyłączona jest możliwość dokonania jego zwrotu.

Szczegóły treści cyfrowej

 • ISBN: 

  9788367029193

 • Autorzy: 

  Bogusław Kubiak

 • Liczba stron: 

  256

 • Rok wydania: 

  2021

 • Poziom: 

  C1-C2

 • Język publikacji: 

  polski

 • Format pliku: 

  Interaktywny PDF dostępny online (wymaga połączenia z internetem)

Napisz opinię
2021-11-18 11:38:35 - Tatiana

Fascynujący dziennik podróży po polskich miasteczkach i miastach, niewątpliwy atut podręcznika jest to, że mam dostęp do podręcznika online. Polecam!

Ocena 5.00

Opinia o produkcie: 
Polecamy także
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...