Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788392956167
Waga produktu: 0.320000 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: Start Polish

Oddajemy w Państwa ręce ostatni uzupełniający element serii START 2. Beginner Polish, jest nim Zeszyt ćwiczeń z kluczem do nauki języka polskiego na poziomie A1. Jest to zbiór zadań przyporządkowanych kolejnym lekcjom podręcznika, dzięki któremu uczeń może samodzielnie lub wspólnie z nauczycielem systematyzować wprowadzone wcześniej zagadnienia. Konsekwentne wykorzystywanie leksyki i gramatyki stosowanej w podręczniku stwarza uczniowi bezpieczne warunki do utrwalania kluczowych umiejętności i zapewnia sukces dydaktyczny. Jesteśmy przekonane, że Zeszyt ćwiczeń to dodatkowy atut serii START, który zachęci naszych uczniów do samodzielnej pracy i doskonalenia znajomości języka polskiego.

Materiał ten ma funkcję pomocniczą i dodatkową. Naszym celem było stworzenie ćwiczeń dodatkowych, które opierają się na identycznym materiale komunikacyjnym, gramatycznym i leksykalnym, jaki proponujemy w podręczniku. Nie chcemy, aby lektorzy szukali ćwiczeń w innych publikacji, co jest zawsze ryzykowne, ale raczej szybko i efektywnie pracowali z naszym materiałem, aby sprawnie go skończyć i przejść do kolejnego poziomu, dając uczniowi poczucie satysfakcji, że ten pierwszy etap ma za sobą i stanowi on solidną bazę, którą następnie będzie obudowywał, korzystając z trudniejszych podręczników.

Spis treści

Dzień jak co dzień.
Po godzinach.
Czy wiesz, gdzie jest poczta?
Chcę podróżować!
Robimy imprezę!
Dziękuję, nie!
Szukam mieszkania.
Co za dzień.
Jak ty wyglądasz?!
Polak potrafi!
Klucz


The exercise book is a supplement to the START textbook by the same authors. This supplementary book can be used by the student alone or together with a teacher to strengthen and reinforce the learning experience. Consistent use of vocabulary and grammar in both this exercise book and the START textbook creates conditions for students to maintain key skills and ensures a successful learning experience.

Szczegółowe dane o książce

 • Autorzy: 

  Kamila Dembińska, Agnieszka Małyska

 • Rok wydania: 

  2014

 • Rodzaj oprawy: 

  miękka

 • Ilość stron: 

  102

 • Format: 

  21,0 x 29,7

 • Poziom: 

  A1

 • Język publikacji: 

  polski

 • Tematyka: 

  język polski jako obcy

 • ISBN: 

  978-83-929561-6-7

Polecamy także
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...