Wczytuję dane...
Kod EAN: 5425016927434
Waga produktu: 1.68 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: rebel
Witajcie w Parku Marzeń! W tej strategicznej grze negocjacyjnej będziecie starali się zaprojektować atrakcje w najwspanialszym na świecie parku rozrywki. Każde z Was ma głowę pełną pomysłów: karuzele, namioty cyrkowe, sklepy z pamiątkami… Jednak przestrzeń jest ograniczona i może nie pomieścić wszystkich atrakcji! Wymieniajcie się z innymi pomysłami, zarezerwowanym miejscem i pieniędzmi, rozwijajcie park, a przy tym spróbujcie zarobić jak najwięcej. W krainie marzeń wszystko jest możliwe!
Na czym to polega?

Podczas zabawy z Parkiem Marzeń naszym zadaniem jest wypełnienie atrakcjami parku rozrywki tak, by zarobić jak najwięcej.
Wszyscy uczestnicy budują na wspólnym terenie.
Rozgrywka składa się z 4 rund, w czasie których gracze będą rezerwowali poszczególne sektory parku i wznosili na nich wybrane atrakcje.
Sercem gry są negocjacje, podczas których wymieniamy się lokalizacjami, atrakcjami do umieszczenia w parku oraz monetami w dowolnej kombinacji i liczbie.
Im szybciej zbudujemy atrakcje, tym szybciej będziemy z nich czerpać dochody. Wielkość atrakcji przekłada się na wysokość dochodów.
Gracz, który po 4 rundach będzie miał najwięcej żetonów monet, zwycięża.

Dlaczego pokochasz tę grę?

Zasady gry są niezwykle proste, a jej urok tkwi w elemencie negocjacyjnym. Budując na wspólnej planszy musimy nieustannie zwracać uwagę na poczynania przeciwników i analizować, jak zrealizować własne cele, by nie pomóc zanadto innym.
Zmienna sytuacja na planszy zmusza nas do nieustannych kalkulacji i dopasowywania strategii do możliwości.
Negocjacje dopuszczają dyskusje między kilkorgiem graczy naraz, a także zrywanie umów, o ile ich efekt nie jest natychmiastowy. To dodaje rozgrywce elementu niepewności i sprawia, że jest jeszcze bardziej emocjonująca!


Zawartość pudełka:

plansza
78 kart
72 kafelki
kafelek pomocy
120 ramek
znacznik
100 żetonów monet
instrukcja

Wiek graczy:10+
Liczba graczy: 3-5
Czas rozgrywki: 45 minut

Szczegóły produktu

 • Rok wydania: 

  2023

 • Objętość: 

  0

 • Oprawa: 

  Pudełko kartonowe

 • Format: 

  30.0x30.0cm

 • Tematyka: 

  Gry Planszowe

Polecamy także