Wczytuję dane...
Kod EAN: 5907806965357
Waga produktu: 0.200000 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: Marksoft

Program Twoje IQ - Zbiór testów na inteligencję, to multimedialny program komputerowy mający za zadanie przetestowanie i zwiększenie poziomu inteligencji użytkownika.

Celem programu Twoje IQ - Zbiór testów na inteligencję jest nie tylko przetestowanie poziomu inteligencji użytkownika, ale również zapoznanie go z możliwościami i technikami zwiększenia poziomu inteligencji. W programie znajduje się również wytłumaczenie podstawowych pojęć związanych z ludzkim intelektem, a także informacje na temat organizacji zrzeszających ludzi ponadprzeciętnie inteligentnych.

Program Twoje IQ - Zbiór testów na inteligencję zawiera 4 autorskie, obszerne testy mające na celu sprawdzić dwa typy inteligencji użytkownika: matematyczno-logiczną oraz lingwistyczną, a także określić jego profil intelektualny. Dzięki temu dowiesz się, jakie masz predyspozycje zawodowe, a także - dzięki dwóm dodatkowym, obszernym lekcjom na temat inteligencji i sposobów podniesienia jej poziomu - dowiesz się, co należy zrobić, by poprawić swoją inteligencję określonego rodzaju.

Z każdym kolejnym testem i pytaniem z pewnością zauważysz, że te typy ćwiczeń, które jeszcze na początku pracy z programem wydawały się niemożliwe do rozwiązania, stają się dla Ciebie coraz łatwiejsze, a występujące w ćwiczeniach zależności są coraz bardziej oczywiste. To właśnie będzie efekt ćwiczeń intelektu i najistotniejszy wskaźnik skuteczności działania programu.

Dzięki programowi Twoje IQ - Zbiór testów na inteligencję określisz granice swoich możliwości percepcyjnych i intelektualnych, a następnie - dzięki ćwiczeniom i zamieszczonym poradom - znacznie je rozszerzysz!

Intuicyjny i estetyczny interfejs programu zapewnia efektywne i przyjemne jego użytkowanie już od pierwszego uruchomienia.

Minimalne wymagania systemowe:

- Windows™ XP/Vista/7/8/10
- Procesor klasy Pentium™ III 1,6 GHz
- Pamięć RAM 512 MB
- Karta graficzna obsługująca DirectX™ 9 z rozdzielczością 1024x768 lub wyższą
- CD-ROM
- Karta dźwiękowa
- MS Media Player™ 10.0 lub nowszy

Szczegóły gry

 • Autorzy: 

  opracowanie zbiorowe

 • Rodzaj opakowania: 

  DVD BOX

 • Wymiary: 

  13,5 x 19

 • Wersja językowa: 

  polska

 • Zawartość opakowania: 

  CD-ROM

Polecamy także
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...