Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788367029315
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nowela

Interaktywny e-book z audio MP3 w wersji internetowej "Nadstaw ucha!" to praktyczne ćwiczenia z nagraniami z serii do nauki języka polskiego jako obcego. Podręcznik przeznaczony jest dla osób nauczających i cudzoziemców uczących się języka na poziomach średnio zaawansowanymi zaawansowanym (B1-C2), studiujących lub pracujących w Polsce albo przygotowujących się do egzaminów certyfikatowych.

Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz mailem link umożliwiający pobranie pliku PDF zawierającego Kartę dostępu do ebooka. Karta dostępu umożliwia uruchomienie ebooka w trybie online (wymagane jest połączenie internetowe). Podręcznik wymaga aktywacji hasłem. Licencja na podręcznik cyfrowy wygasa po 26 miesiącach od daty zakupu. Po zgodnym z zamówieniem dostarczeniu karty dostępu do ebooka, wyłączona jest możliwość dokonania jego zwrotu

Atrakcyjne nagrania (materiały audio i wideo udostępnione za pomocą kodów QR)oraz duży wybór ćwiczeń pomogą w rozwijaniu sprawności rozumienia ze słuchu i sprawią, że nauka języka polskiego będzie przyjemnością. Wystarczy nadstawić ucha.

 • W materiale do słuchania: monologi i scenki z życia codziennego, fragmenty utworów literackich, skecze kabaretowe, reportaże, utwory muzyczne, baśnie i legendy.
 • Zróżnicowane ćwiczenia: testy wyboru, ćwiczenia z lukami, zdania do dokończenia, tabele, pytania do tekstu, wyszukiwanie błędów, przyporządkowanie odpowiedzi do mówiącego.
 • Tematyczny układ materiału: dzień powszedni, święta, rodzina i przyjaciele, praca, nauka i odpoczynek, mieszkanie, zainteresowania, obyczaje i życie społeczne.
 • Podział na formy wypowiedzi: opis, charakterystyka, opowiadanie, reportaż, wywiad, dialog, dyskusja.
 • Transkrypcje nagrań studyjnych oraz klucz do ćwiczeń.

Zajrzyj do środka książki "Nadstaw ucha"

Funkcjonalności wersji cyfrowej podręcznika "Nadstaw ucha":

Podręcznik jest wyposażony w wygodną nawigację oraz funkcje interaktywne, takie jak np. możliwość nanoszenia i zapisywania notatek w podręczniku. Ponadto, w podręczniku cyfrowym znajdują się kody QR do nagrań audio i video oraz wbudowane odtwarzacze mp3 umożliwiające odsłuchanie nagrań bezpośrednio z poziomu ebooka.


Aktywuj wersję cyfrową podręcznika Nadstaw ucha!

Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz link umożliwiający pobranie Karty dostępu w formacie PDF. Karta dostępu umożliwia uruchomienie ebooka w trybie online (wymagane jest połączenie internetowe).

Poniżej przedstawiono przykład karty dostępu (przyciski dostępowe nie są aktywne).

Nadstaw ucha

Karta dostępu zawiera:

 • Link do wersji online ebooka (ebook jest uruchamiany poprzez kliknięcie na czerwony przycisk).
 • Kod QR umożliwiający uruchomienie ebooka na urządzeniach mobilnych (posiadających dostęp do internetu).
 • Indywidualne hasło dostępu aktywujące ebooka.

Po uruchomieniu ebooka dostępne będą jedynie strony I-2 podręcznika. Jeśli chcesz korzystać z całej jego zawartości, wpisz hasło w oknie, które pojawi się przy próbie przejścia na kolejne nieudostępnione strony.

Hasło jest wskazane w treści karty dostępu.

Po zgodnym z zamówieniem dostarczeniu karty dostępu do ebooka, wyłączona jest możliwość dokonania jego zwrotu.W tej samej serii:

Przejdź na wyższy poziom
Język kluczem do kraju
Podróże po Polsce

Elżbieta Zarych – doktor nauk humanistycznych, polonistka, komparatystka, tłumaczka literatury, redaktorka i recenzentka.

Prowadzi zajęcia m.in. z języka i kultury polskiej ze stypendystami Erasmusa i programów pokrewnych w Centrum Kultury i Języka Polskiego w Świecie Uniwersytetu Jagiellońskiego. Autorka licznych książek i rozpraw poświęconych literaturze polskiej i porównawczej oraz zagadnieniom językowym i poprawnościowym, a także pozycji edukacyjnych, leksykonów i słowników. Autorka podręczników: Przejdź na wyższy poziom. Podręcznik do nauki języka polskiego dla obcokrajowców, poziom: B2/C1 (2014), Język kluczem do kraju. Podręcznik do nauki języka polskiego dla obcokrajowców C1-C2 (2018) oraz Ortografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców (2016).

Szczegóły treści cyfrowej

 • ISBN: 

  9788367029315

 • Autorzy: 

  Elżbieta Zarych

 • Liczba stron: 

  332

 • Rok wydania: 

  2022

 • Poziom: 

  B1-C2

 • Język publikacji: 

  polski

 • Format pliku: 

  Interaktywny PDF + audio MP3 dostępne online

Napisz opinię
2022-01-17 13:59:19 - Tatiana

Pani Elżbieto, dziękujemy, że pisze Pani tak wspaniałe podręczniki. Bez tych książek nauka polskiego jako obcego byłaby trudna.

Ocena 5.00

Opinia o produkcie: 
Polecamy także