Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.500 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: Prolog

Pakiet jest idealny dla odwiedzających Polskę turystów, którzy chcieliby użyć w podróży kilku podstawowych polskich zwrotów, ale nigdy nie uczyli się polskiego. Jest to idealny zakup dla tych, którzy chcą się przygotować leksykalnie do typowych sytuacji w restauracji, w sklepie, w hotelu, u lekarza czy w taksówce. W Survival Crash Course znaleźć można ciekawostki i rady dotyczące realiów polskich związanych z kuchnią, komunikacją itp.

Podręcznik Survival Polish Crash Course zawiera:
- 17 modułów, w których student zapoznaje się z typowymi sytuacjami dnia codziennego i nabywa umiejętności reagowania w nich.
- Różnorodne ćwiczenia wzbogacone niezwykle starannie dobranym materiałem ilustracyjnym wraz z innowacyjnym treningiem wymowy oraz towarzyszącymi im nagraniami audio przyspieszają proces uczenia się.
- Polecenia ćwiczeń, wyjaśnienia gramatyczne oraz informacje realioznawcze zostały napisane w języku angielskim, aby ułatwić naukę studentom pracującym samodzielnie.
- Komentarz gramatyczny zawiera niezbędne minimum wiadomości na tym poziomie językowym i jest podany w sposób prosty i bardzo przyjazny dla użytkownika.
- Wybrane informacje realioznawcze przygotowują i ułatwiają wszystkim planującym pobyt w Polsce odnalezienie się w nieznanej im rzeczywistości.

Na końcu książki umieszczony został klucz, słowniczek (PL / ENG /DE) oraz zestaw słów wraz z podaną wymową.

Travelfriend składa się z:
- 7 stron tematycznych: „W drodze”, „Restauracja”, „Jedzenie”, „W hotelu”, „Zdrowie”, Zakupy”, "Words You must know".
- Słowniczków obrazkowych i mini słowniczków PL / wymowa uproszczona / ENG.
- Wielu krótkich, tematycznych dialogów.
- Informacji kulturowych.

Polecamy także
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...