Wczytuję dane...
Kod EAN: 5907806965401
Waga produktu: 0.300000 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: Marksoft

Multimedialny przewodnik po historii sięgania człowieka do gwiazd.

Opisy misji, wiele mało znanych faktów, piękne zdjęcia oraz filmy prezentujące przeszłość, teraźniejszość i przyszłość eksploracji kosmosu i zagadnienia z tym związane.

Encyklopedia Podboju Kosmosu to multimedialny przewodnik pokazujący historię, współczesność i przyszłość sięgania człowieka do gwiazd. Program prezentuje nie tylko najbardziej znane informacje i materiały o poszczególnych wydarzeniach związanych z podbojem kosmosu, lecz przedstawia także te mniej znane, ale równie ważne i interesujące fakty, które z pewnością warto poznać.Podbój kosmosu to temat niezwykły i ciekawy. Kosmos od zawsze fascynował ludzi, którzy już od zarania dziejów dążyli do jego poznania. Od starożytnych Egipcjan, poprzez Majów, Kopernika, Galileusza, aż po czasy współczesne - profesjonalni astronomowie i amatorzy z wielkim zapałem oglądali niebo i marzyli o dokonaniu wielkiego odkrycia. Poznawanie kosmosu ze względu na niedoskonałą wciąż technikę jest niestety - i zapewne jeszcze będzie bardzo długo - na etapie początkowym. Ale istotne jest to, że chociaż wiemy jeszcze tak mało, to z roku na rok nasza wiedza stale się powiększa.

Encyklopedia Podboju Kosmosu omawia najważniejsze zagadnienia związane z sięganiem człowieka do gwiazd, w tym między innymi: obserwację kosmosu, historię rakiet, historię bezzałogowych i załogowych lotów kosmicznych, lądowanie człowieka na Księżycu, eksplorację Marsa i innych planet układu słonecznego oraz rozwój turystyki kosmicznej.

Bogata oprawa graficzna, interesujące opisy, grafiki, fotografie, filmy, ciekawostki, a także wiele informacji technicznych sprawiają, że Encyklopedia Podboju Kosmosu to doskonały przewodnik prezentujący potęgę nauki i siłę determinacji ludzkości w przekraczaniu kolejnej granicy, jaką jest kosmos.

Szczegóły gry

 • Autorzy: 

  opracowanie zbiorowe

 • Rodzaj opakowania: 

  DVD BOX

 • Wymiary: 

  13,5 x 19

 • Wersja językowa: 

  polska

 • Zawartość opakowania: 

  CD-ROM