Wczytuję dane...
Kod EAN: 7392601391063
Waga produktu: 0.575 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: tactic
Kij do bilarda Gamesson Aquarius dwuczęściowy 145cm
Materiał: Twarde drewno
Końcówka: śruba 12 mm (M12)
kolory mogą się różnić.

Gamesson jest marką szwedzkiej firmy Bex Sport. Producenta gier na świeżym powietrzu i w domu Sercem firmy Bex Sport jest nasza pasja do oferowania produktów, które dają radość. Radość zarówno młodszym, jak i starszym, wśród rodziny i przyjaciół. Uwielbiamy wymyślać i produkować gry, którymi można się cieszyć zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Proste zasady, które pozwalają szybko rozpocząć grę, a w razie potrzeby dostosować zasady tak, aby każdy mógł się nimi cieszyć. Zespół ds. zakupów w firmie Bex Sport nieustannie dąży do zapewnienia najlepszej jakości i wzornictwa w atrakcyjnym opakowaniu. W 2022 roku szwedzka firma Bex Sport połączyła się z firmą Tactic.
Nasza misja polega na: -produkowaniu zabawek, które pomagają rodzinom i znajomym spędzać wspólnie czas. -wprowadzaniu najwyższych standardów obsługi klienta -umożliwianiu nawiązywania bliższych relacji i zbliżaniu do siebie członków rodziny -działaniu w sposób zrównoważony dla środowiska i etyczny.
Gamesson to szwedzka marka stołów sportowych i akcesoriów. Nasze motto to jakość i dobry stosunek jakości do ceny. Dlatego stale poprawiamy design i grywalność swoich produktów. Jest to ciągły proces, który nigdy się nie kończy, a my ciężko pracujemy, aby spełnić Twoje oczekiwania i wymagania. Gamesson posiada szeroką gamę gier stołowych, dzięki czemu każdy klient może znaleźć grę stołową odpowiadającą jego potrzebom. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz małego stołu do piłki nożnej dla dzieci w domu, czy solidnego bilarda do użytku w klubie - Gamesson to Twój wybór!

Szczegóły produktu

  • Rok wydania: 

    2024

  • Objętość: 

    0

  • Tematyka: 

    Sport turystyka

Polecamy także