Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788367029667
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nowela

Uczę się francuskiego śpiewająco. Ebook na platformie dzwonek.pl. Kurs języka francuskiego w piosenkach dla dzieci w wieku 3-6 lat. Kod dostępu.

Licencja na podręcznik cyfrowy wygasa z upływem 1825 dni od dnia zakupu.

Uczę się francuskiego śpiewająco to kurs języka francuskiego dla dzieci od 3-6 lat opracowany, by pomóc najmłodszym rozpocząć przygodę z francuskim w sposób, który jest im najlepiej znany - poprzez zabawę. Dzieci bardzo szybko i na długi czas przyswajają nowe informacje; autorzy kursu wzięli to pod uwagę i stworzyli książkę, która ułatwia naukę i czyni ją przyjemną. Każdy z tematów podręcznika składa się z dwóch części: pierwszej z piosenką śpiewaną przez dzieci, której towarzyszy objaśnienie najważniejszych słów i drugiej z piosenką w wersji karaoke, by dziecko samodzielnie mogło zaśpiewać całą piosenkę lub jej fragmenty. Melodii towarzyszą dodatkowe ćwiczenia w formie zabawy. Piosenki zostały napisane z myślą o dzieciach, opowiadają o dziecięcym świecie i poruszają bliskie im tematy. 

W podręczniku zostały wbudowane cyfrowe odtwarzacze MP3 z wszystkimi nagraniami audio.

W ramach kursu uzyskujesz dostęp do scenariuszy lekcji, zadań oraz do wszystkich nagrań do podręcznika, udostępnionych w chmurze Noweli.

Ebook z funkcjonalnościami interaktywnymi, w tym m.in. z:

- aktywnym spisem treści,
- wygodną nawigacją,
- możliwością nanoszenia notatek,
- funkcją wykonywania wydruków,
- możliwością korzystania w trybie online w przeglądarce internetowej albo w trybie offline na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych po pobraniu na komputer/telefon/tablet bezpłatnej aplikacji mLibro.


Platforma dzwonek.pl umożliwia korzystanie z podręcznika interaktywnego w trybie online w przeglądarce internetowej albo w trybie offline na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych po pobraniu na komputer/telefon/tablet bezpłatnej aplikacji mLibro.

Kod do wykorzystania na cyfrowej platformie edukacyjnej Dzwonek.pl ważny jest przez 1825 dni od momentu aktywacji. Wysyłka kodu drogą mailową nastąpi niezwłocznie po potwierdzeniu opłacenia zamówienia. Kod można aktywować po założeniu konta na platformie Dzwonek.pl, wybierając w zakładce "zasoby" opcję "odblokuj kolekcję" i wpisując kod aktywacyjny w odpowiednim polu. Po zrealizowaniu zamówienia produkty cyfrowe nie podlegają zwrotowi.

Szczegóły treści cyfrowej

 • ISBN: 

  9788367029667

 • Autorzy: 

  Alina Ciesielska

 • Liczba stron: 

  42

 • Rok wydania: 

  2021

 • Format pliku: 

  interaktywny podręcznik na platformie edukacyjnej dzwonek.pl

Polecamy także
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...