Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788396412362
Waga produktu: 0.520 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: Start Polish

Start HOP HOP Język polski dla dzieci A2 to kompleksowy i atrakcyjny podręcznik do nauki języka polskiego na poziomie A2, który nie tylko umożliwia dzieciom opanowanie podstaw języka, ale także stwarza okazję do zabawy, zachęcając do aktywnego uczestnictwa w procesie nauki. Dzięki tej edukacyjnej przygodzie dzieci zyskują pewność siebie w komunikacji językowej oraz stają się bardziej otwarte na poznawanie i zrozumienie kultury polskiej.

Do kogo skierowany jest podręcznik Start HOP HOP?

Podręcznik “Start Hop Hop”, skierowany do dzieci w wieku od 8 do 12 lat, stanowi fascynującą, klarowną oraz bogato zilustrowaną publikację, odpowiadającą dziecięcej ciekawości świata, potrzebie integracji z rówieśnikami oraz zdolności do porozumiewania się po polsku w szkole i w codziennych sytuacjach.

Metoda nauczania, wypróbowana przy pracy z dziećmi polonijnymi oraz uczniami spoza kraju, zapewnia sukces nie tylko uczniom w Polsce, lecz także za granicą. Charakteryzuje ją praktyczne podejście do języka oraz precyzyjny wybór słownictwa i struktur gramatycznych. W słowniku ilustrowanym na początku każdej lekcji dzieci mogą swobodnie poszukiwać wyrazów. Gramatyka przekazywana jest w formie zabawnych dialogów, co sprawia, że przyswajanie jej jest przyjemne.

Długość materiału oraz kolejność nowych treści dostosowane są do indywidualnych potrzeb dzieci w różnym wieku. Zaobserwowano także łatwość, z jaką przyswajają one języki obce, szczególnie w otoczeniu rówieśników. Zgodnie z pedagogicznymi wytycznymi, każda lekcja dostarcza właściwej ilości materiału, umożliwiając powtórzenie i utrwalenie go na kolejnych spotkaniach. Przyjemna oprawa graficzna stanowi zachętę do korzystania zarówno z podręcznika, jak i zeszytu z dodatkowymi ćwiczeniami, grami, planszami i naklejkami.

Materiały kryją w sobie mnóstwo inspiracji na interesujące zajęcia oraz praktyczne wskazówki metodyczne. Wierzymy, że zarówno treść, jak i wysokiej jakości ilustracje przyciągną zarówno uczniów, jak i nauczycieli, zachęcając ich do wykorzystywania naszego podręcznika w codziennej pracy edukacyjnej.

Główne cechy Start HOP HOP

 1. Dostosowany do dzieci: Podręcznik został starannie dostosowany do psychologicznych i kognitywnych potrzeb dzieci w różnym wieku. Materiały są kolorowe, obrazkowe i angażujące, co zachęca dzieci do nauki poprzez zabawę.
 2. Poziom A2: Start HOP HOP. Język polski dla dzieci A2 skupia się na nauce języka na poziomie A2, co pozwala dzieciom na zdobywanie umiejętności komunikacyjnych w codziennych sytuacjach oraz rozwijanie słownictwa i gramatyki w stopniowo rosnącym stopniu trudności.
 3. Zróżnicowane materiały: Podręcznik zawiera różnorodne materiały, takie jak krótkie dialogi, opowiadania, piosenki i zagadki. Dzięki temu dzieci nie tylko uczą się języka, ale również poznają kulturę i zwyczaje związane z językiem polskim.
 4. Praktyczne zastosowanie: Materiały w podręczniku są skonstruowane w taki sposób, aby mogły być praktycznie zastosowane w życiu codziennym. Dzieci uczą się mówić o swoich zainteresowaniach, opowiadać o swojej rodzinie, opisywać przedmioty i sytuacje, co rozwija ich umiejętność komunikacji.

Szczegółowe dane o książce

 • Autorzy: 

  Maria Smirnow

 • Dodatki: 

  bezpłatny dostęp do nagrań MP3

 • Rok wydania: 

  2023

 • Numer wydania: 

  1

 • Rodzaj oprawy: 

  miękka

 • Ilość stron: 

  184

 • Format: 

  21 x 29,7

 • Poziom: 

  A2

 • Grupa wiekowa: 

  8-12 lat

 • Język publikacji: 

  polski

 • ISBN: 

  978-83-964123-6-2

 • Tematyka: 

  polski jako obcy

Polecamy także
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...