Wczytuję dane...
Kod EAN: 9783981717877
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Praca zawodowa wymaga od Państwa znajomości języka polskiego? Mieszkają Państwo lub pracują w Polsce? Nasz nowoczesny podręcznik z pewnością przyda się Państwu w pracy i w życiu codziennym.

Polski w pracy. Książka studenta PDF z plikami audio i programem interaktywnym to idealna pomoc w opanowaniu podstaw języka polskiego na poziomie A1+, potrzebnych w życiu zawodowym i na co dzień. W 15 lekcjach uwzględniono różnorodne sytuacje komunikacyjne, zamieszczając autentyczne dialogi, odpowiednio dobrane ćwiczenia, listy najpotrzebniejszych zwrotów i przejrzyste tabele gramatyczne. Podręcznik adresowany jest do osób, które mają za sobą ok. 60-80 godzin nauki języka polskiego.

Wraz z podręcznikiem w formie PDF otrzymasz materiały audio oraz ćwiczenia multimedialne:

- Pliki audio , nagrania do ćwiczeń z podręcznika POLSKI W PRACY, przeznaczone do nauki z podręcznikiem, pod kierunkiem lektora. Pliki audio dostępne na stronie “Materiały”.

- Aplikacja interaktywna - dodatkowa pomoc dla studenta i nauczyciela z ćwiczeniami wymowy, ćwiczeniami interaktywnymi oraz testami sprawdzającymi, które studenci mogą wykonywać i sprawdzić samodzielnie wyniki dzięki opcji autokorekty. Aplikacja do uruchomienia na komputerach z systemem operacyjnym Windows (Aplikacja nie działa pod systemem IOS).

Informacje techniczne:

Plik PDF oraz aplikacja z krótką instrukcją instalacji - klient otrzymuje link umożliwiający pobranie materiałów (plików) w ciągu 48 godzin roboczych od zaksięgowanej płatności

Plik PDF posiada zabezpieczenia watermark, czyli ukryty znak wodny na każdej stronie zawierający adres e-mail właściciela pliku (kupującego).

Do kogo adresowany jest podręcznik POLSKI W PRACY?

Do dorosłych obcokrajowców, którzy mają za sobą około 60-80 godzin nauki języka polskiego na kursie lub poznali trochę język, mieszkając w Polsce i mając kontakty z Polakami. Podręcznik uwzględnia szczególnie potrzeby osób, które posługują się językiem polskim w pracy.

Zastosowane w nim podejście komunikacyjne ułatwia skuteczne porozumiewanie się po polsku. Zaproponowane w podręczniku sytuacje to wynik ankiety wśród cudzoziemców, którzy mieszkają i pracują w Polsce.

POLSKI W PRACY uczy również, jak komunikować się w sytuacjach codziennych: np. na stacji benzynowej, u fryzjera, w kontaktach z właścicielem mieszkania lub hydraulikiem. Sytuacje związane z pracą nie są przypisane tylko do jednej branży - każda z osób pracujących w Polsce / z Polakami znajdzie w podręczniku coś dla siebie. Są w nim dialogi i ćwiczenia ze słownictwem z branży handlowej, przemysłowej, finansowej, turystycznej, edukacyjnej itp. Uczymy, jak zorganizować konferencję, napisać podanie o urlop czy służbowy e-mail.

Podręcznik składa się z 15 lekcji.
Każda z nich została opracowana według tego samego schematu:

- POMYSŁY – rozgrzewka,
- PREZENTACJA – faza wprowadzania materiału,
- WDROŻENIE – ćwiczenia wdrożeniowe,
- PRAKTYKA – ćwiczenia utrwalające,
- PRODUKCJA – swobodna praktyka językowa,
- BILANS – materiał gramatyczny i lista najważniejszych zwrotów.

Dzięki takiemu podziałowi ćwiczymy podsystemy języka: słownictwo, gramatykę, wymowę i pisownię, a także sprawności: mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu.

SPIS TREŚCI:

1. Dzień dobry, jestem nowym pracownikiem.
2. To jest Pani biuro, a to jest Pani biurko!
3. Tomasz Nowak, słucham!
4. W jakiej branży Pan pracuje?
5. Jaki mamy plan na dziś?
6. Chciałbym się spotkać dzisiaj o dziesiątej.
7. W sobotę, drugiego maja, o siódmej.
8. Proszę jeden bilet na ekspres do Warszawy.
9. Jadę na konferencję.
10. Podróż samochodem.
11. Sprawy domowe.
12. Świetnie Pani wygląda!
13. Co Pani robiła w weekend?
14. A może własna firma?
15. Odchodzę z pracy.

Szczegóły treści cyfrowej

 • ISBN: 

  978-3-9817178-7-7

 • Autorzy: 

  Agnieszka Jasińska, Aneta Szymkiewicz, Małgorzata Małolepsza

 • Liczba stron: 

  127

 • Rok wydania: 

  2010

 • Numer wydania: 

  1

 • Poziom: 

  A1-A2

 • Język publikacji: 

  polski

 • Format pliku: 

  PDF / MP3 / aplikacja pod system Windows

Polecamy także
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...