Loading...
Kod producenta: 9772631636651
Product weight: 0.170 kg
Order fulfillment: 24 hours
Shipping cost: 13.99 PLN
Publisher: JAR-EDU

Zeszyty szkolne 5. Materiały pomocnicze do egzaminu maturalnego z języka polskiego jako obcego. Egzamin A-level autorstwa Renaty Jareckiej to drugie, zaktualizowane wydanie publikacji, które stanowi kompleksowe wsparcie dla uczniów przygotowujących się do egzaminu A-level. W tej części znajdują się najważniejsze fragmenty opowiadania „Panny z Wilka” Jarosława Iwaszkiewicza wraz z pytaniami interpretacyjnymi, które pomogą w analizie postaci Wiktora i bohaterek oraz relacji między nimi. Publikacja zawiera również ćwiczenia językowe, słowniczki tematyczno-gramatyczne oraz tabelkę powiązań z opowiadaniem „Brzezina”. To doskonałe narzędzie zarówno dla uczniów na Wyspach Brytyjskich, jak i w Polsce!

Zawartość wszystkich numerów jest zgodna z wymogami do egzaminu A-level z języka polskiego jako obcego na Wyspach Brytyjskich.

W opracowaniach znajdziesz:

  • zadania interpretacyjne do lektur i filmów,
  • ćwiczenia z materiałami źródłowymi,
  • różne typy zadań egzaminacyjnych,
  • ćwiczenia w pisaniu przygotowujące do eseju, streszczenia i tłumaczenia.

Zeszyt przygotowujący do egzaminu maturalnego z języka polskiego jako obcego. Nowość! Linki do ćwiczeń na portalu Wordwall.

Customers who bought this product also purchased...