Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788377206867
Waga produktu: 0.344 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: PETRUS

Podręcznik Język ukraiński dla początkujących z nagraniami MP3 do pobrania przeznaczony jest dla każdego, kto pragnie nauczyć się języka ukraińskiego. Dostosowany jest do poziomu osób, które nie tylko nie znają tego języka, lecz zapewne również nigdy nie zetknęły się z alfabetem ukraińskim. Lekcje poprzedzone zostały wprowadzeniem zawierającym podstawowe wiadomości o języku ukraińskim. W dalszej części materiał językowy podany został stopniowo, od rzeczy najprostszych do trudniejszych.

Podstawę 27 lekcji stanowią teksty oraz korespondujące z nimi dialogi, uzupełnione ćwiczeniami leksykalno-gramatycznymi, fonetycznymi i ortograficznymi. Każda lekcja zawiera przetłumaczone wyrażenia i zwroty, ułożone w kolejności pojawiania się w tekście i w dialogach, a także przysłowia ukraińskie oraz kącik humoru.

Korzystanie z podręcznika w znacznym stopniu ułatwi przygotowany przez nas Słownik ukraińsko-polski, w którym znalazły się wszystkie wyrazy i połączenia wyrazowe, użyte w całym podręczniku Język ukraiński dla początkujących. Podręcznik ten zawiera podstawowe wyrażenia i zwroty dotyczące życia codziennego i przygotowuje nas do podróży na Ukrainę, w którą udamy się razem z głównym bohaterem Andrzejem Kowalskim korzystając z - wydanego w tej serii - drugiego podręcznika Język ukraiński dla średniozaawansowanych.

Poniżej znajduje się link do serwisu YouTube z nagraniami MP3 z podręcznika "Ukraiński dla początkujących".

NAGRANIA MP3 Z PODRĘCZNIKA UKRAIŃSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Szczegółowe dane o książce

 • Autorzy: 

  Bożena Zinkiewicz-Tomanek, Oksana Baraniwska

 • Dodatki: 

  bezpłatny dostęp do nagrań MP3

 • Rok wydania: 

  2022

 • Numer wydania: 

  2

 • Rodzaj oprawy: 

  miękka

 • Ilość stron: 

  336

 • Format: 

  14,5 x 30

 • ISBN: 

  978-83-7720-686-7

Napisz opinię
2022-03-17 10:20:28 - Yulia

Bardzo dobry kurs, polecam!

Ocena 5.00

Opinia o produkcie: 
Polecamy także
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...