Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788363556341
Waga produktu: 0.730000 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: Wiedza Powszechna

Biegaj bez kontuzji. Współczesne metody zapobiegania kontuzjom. Trening, technika biegania, żywienie, rehabilitacja

Najlepszy tytuł jaki ukazał się w 2015 roku odnoszący się do jednej z najpopularniejszych dyscyplin ostatnich lat czyli biegania.

Biegaj bez kontuzji to książka, która pomoże biegaczom w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności zrozumieć przyczyny powstawania kontuzji, jak im zapobiegać, a jeśli już się przydarzą – jak skrócić okres powrotu do zdrowia.

Kontuzje są plagą większości biegaczy; rujnują plany treningowe i skracają kariery biegaczy o całe dekady, a można ich uniknąć.

Autorzy Robert Foster i Roy M. Wallack wyjaśniają, w jaki sposób można ich uniknąć kontuzji, dzięki prawidłowemu treningowi, ćwiczeniom siłowym, rozciąganiu, odpowiedniej formie biegowej i strategii żywieniowej.

Książka oparta na trzech dekadach zdobywania wiedzy i doświadczenia, jako trener i fizjoterapeuta lekkoatletów olimpijskich i ponad 10 000 biegaczy w ośrodku fizykoterapii w Santa Monica w Kalifornii.

Biegaj bez kontuzji kładzie nacisk na zwiększenie wydajności i poziomu osiągu sportowego jako nieodłącznie powiązanych ze zmniejszeniem liczby kontuzji.

Biegaj bez kontuzji to książka, którą musisz przeczytać, jeśli chcesz biegać zdrowo i uniknąć bolesnych i trudnych do wyleczenia kontuzji lub jeśli właśnie wychodzisz z kontuzji.

Szczegółowe dane o książce

 • ISBN: 

  978-83-63556-34-1

 • Autorzy: 

  Robert Forster, Roy M. Wallack

 • Rodzaj oprawy: 

  miękka

 • Ilość stron: 

  204

 • Format: 

  25,5 x 19,5

Polecamy także