Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788363556983
Waga produktu: 0.730000 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: Wiedza Powszechna

W dzisiejszych czasach wiele przyszłych młodych par jest bardzo kreatywnych, gdy przychodzi do planowania i przygotowania swojego ślubu, po to by ten „wielki dzień” stał się jeszcze bardziej wyjątkowy, znaczący i… bardziej ekonomiczny. Przewodnik ślubny, pełen jest kreatywnych sugestii, projektów zaprezentowanych metodą krok po kroku oraz ekonomicznych i inspirujących porad na ten wyjątkowy dzień. Poprowadzi was przez cały proces planowania i przygotowania doskonałego wesela, które zmieści się w waszym budżecie.

Planowanie i przygotowania: ustalenie grafiku i listy zadań, budżetu, wybór motywu przewodniego i kolorów.

Zaproszenia: lista gości, lista prezentów, własnoręczne przygotowanie zaproszeń, strona internetowa, wieczory kawalerskie i panieńskie.

Miejsce przyjęcia: poszukiwanie i rezerwacja, wesela na świeżym powietrzu, dowóz gości, aranżacje kwiatowe, materiałowe zawieszki.

Panna młoda i druhny: suknie, welony, woalki, ozdoby włosów, stroiki i kwiaty, makijaż, bukiety.

Pan młody i drużbowie: garnitur, pisanie mowy, spinki, krawaty, muszki i butonierki.

Ceremonia: ceremonia kościelna i cywilna, prawo, licencje i ubezpieczenia, czytania i oprawa muzyczna, napisy powitalne, poduszeczka na obrączki.

Zdjęcia: wybór fotografa, lista zdjęć, filmy, jak pozować.

Przyjęcie: muzyka, księga gości, upominki dla gości, dekoracja stołu pary młodej, plan rozmieszczenia gości, karty wizytowe, gry i zabawy.

Jedzenie i napoje: propozycje menu, słodycze i ciasta, torty weselne, drinki.

Ostatni szlif: pudełeczko na pamiątki, karty z podziękowaniami.

Laura Strutt jest autorką książki Sewing manual oraz byłą redaktor naczelną magazynu Craft Business. Była również pierwszą redaktor naczelną i założycielką magazynu Sew, miesięcznika poświęconego szydełkowaniu, któremu szefowała w latach 2009–2012. Ostatnio Laura poświęciła się tworzeniu projektów ślubnych „zrób to sam” i dzisiaj dzieli się swoimi kreatywnymi pomysłami, projektami oraz poradami na stronie internetowej www.madepeachy.com"

Szczegółowe dane o książce

 • ISBN: 

  978-83-63556-98-3

 • Autorzy: 

  Laura Strutt

 • Tłumaczenie: 

  Gabriela Kuc-Stefaniuk

 • Rok wydania: 

  2015

 • Rodzaj oprawy: 

  twarda

 • Ilość stron: 

  164

 • Format: 

  21 x 28

Polecamy także