Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788396466853
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: TGLS

Pierwsza część podręcznika koncentruje się na języku potrzebnym do nawiązywania i pogłębiania kontaktów, wyrażania potrzeb, opinii oraz emocji. Duży nacisk położono na rozwój słownictwa przydatnego w częstych sytuacjach życia codziennego, takich jak rozmowa w miejscu pracy, kawiarni, restauracji, oraz podczas spotkań z okazji ważnych wydarzeń.

Po opłaceniu zamówienia otrzymasz dostęp do wersji cyfrowej podręcznika Witaj! na platformie edukacyjnej wydawnictwa. Korzystanie z wersji cyfrowej podręcznika ograniczone zostało do przeglądania poszczególnych stron bez możliwości ich wydrukowania. Korzystanie z treści cyfrowej wymaga połączenia z internetem. Oferowana treść cyfrowa nie jest plikiem PDF.

Dzięki rozbudowanej części zadań utrwalających materiał oraz kluczowi z odpowiedziami do podręcznika i zeszytu ćwiczeń, pozycja nadaje się zarówno do pracy indywidualnej czy grupowej z nauczycielem, jak i do pracy własnej (jako samouczek).

W zależności od profilu kursu, języka ojczystego studentów oraz wyjściowego poziomu znajomości języka polskiego, podręcznik jest przewidywany na 60-80 godzin lekcyjnych.

Podręcznik powstał z myślą o młodzieży i dorosłych, którzy chcą rozwijać swoją umiejętność porozumiewania się w języku polskim w różnych sytuacjach życiowych i brać aktywny udział w życiu kulturalnym i społecznym w Polsce.

Pozycja stworzona została jako szybki i nowoczesny kurs komunikacji dla obcokrajowców znających już podstawy języka polskiego. Pierwsza część podręcznika koncentruje się na języku potrzebnym do nawiązywania i pogłębiania kontaktów, wyrażania potrzeb, opinii oraz emocji. Duży nacisk położono na rozwój słownictwa przydatnego w częstych sytuacjach życia codziennego, takich jak rozmowa w miejscu pracy, kawiarni, restauracji, oraz podczas spotkań z okazji ważnych wydarzeń. Nowe struktury gramatyczne są wprowadzane za pomocą scenek komunikacyjnych w sytuacjach formalnych oraz nieformalnych, z użyciem naturalnie brzmiącego języka. Modelowe dialogi pozwalają lepiej zrozumieć Polaków i polskie zwyczaje czy tradycje. Prezentowane w podręczniku teksty, wzorowane na autentycznych, pokazują realia życia w Polsce. Każda sekcja gramatyczna kończy się angażującą uczniów częścią „A ty?”, która pozwala im na odniesienie prezentowanych treści do swojego doświadczenia życiowego.

Z założenia kurs opiera się na metodzie komunikacyjnej – poprzez praktyczne zastosowanie języka ma aktywnie angażować ucznia, uczyć go coraz lepszego rozumienia języka polskiego i rozwijać strategie uczenia się, prowadząc do samodzielności w nauce. Kurs zawiera różnorodne ćwiczenia sprawdzające rozumienie i użycie języka. Dla wygody uczniów przewidziane jest miejsce na notatki, aby utrwalić lub rozszerzyć poznawany materiał leksykalny.

Zobacz spis treści i przykładowe strony podręcznika Witaj A2 - cz. 1

Szczegóły treści cyfrowej

 • ISBN: 

  9788396466853

 • Autorzy: 

  Małgorzata Stone, Jolanta Grygiel

 • Liczba stron: 

  160

 • Rok wydania: 

  2023

 • Poziom: 

  A2

 • Seria: 

  WITAJ!

 • Język publikacji: 

  polski

 • Format pliku: 

  dostęp do treści po zalogowaniu na platformie edukacyjnej (wymagane aktywne połączenie z internetem)

 • Ograniczenia licencyjne: 

  brak możliwości wydruku

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...