Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788396466815
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: TGLS

Witaj! to nowoczesny podręcznik z ćwiczeniami skupiający się na rozwoju słownictwa i komunikacji w codziennych sytuacjach. Skierowany jest do młodzieży i osób dorosłych zainteresowanych nauką języka polskiego jako języka obcego, którzy w krótkim czasie muszą nauczyć się porozumiewać się w języku polskim w typowych sytuacjach życiowych.

Po opłaceniu zamówienia otrzymasz dostęp do wersji cyfrowej podręcznika Witaj! na platformie edukacyjnej wydawnictwa. Korzystanie z wersji cyfrowej podręcznika ograniczone zostało do przeglądania poszczególnych stron bez możliwości ich wydrukowania. Korzystanie z treści cyfrowej wymaga połączenia z internetem. Oferowana treść cyfrowa nie jest plikiem PDF.

Dzięki jego przystępnej formie studenci są w stanie bardzo szybko poszerzać swoją wiedzę, oraz w sposób wygodny wracać do już poznanych elementów gramatycznych i leksykalnych celem ich utrwalenia. Cały dostępny materiał został przygotowany w duchu metody komunikacyjnej opierającej się na praktycznych zadaniach mających maksymalnie angażować studenta i zachęcać go do aktywnej nauki języka. Dzięki swojej budowie podręcznik Witaj! sprawdzi się zarówno podczas nauki języka w ramach kursu grupowego, jak i podczas samodzielnej nauki.

W przypadku poziomu A1 w podręczniku wkomponowano również szereg zadań mających na celu przybliżenie studentom alfabetu łacińskiego i specyficznych dla języka polskiego znaków diakrytycznych, takich jak litery ą, ę, ś, ć czy ź. Ponadto, w kluczowych miejscach student znajdzie też miejsce na notatki własne, które ułatwią mu efektywną naukę.

Jeszcze w tym roku ukaże się druga część podręcznika Witaj! dla poziomu A2. W podręczniku znajdą się również rozdziały dla poziomu B1 z tematyką o poszukiwaniu pracy.

Zobacz spis treści i przykładowe strony podręcznika Witaj

Skrypt dla nauczyciela

Integralną częścią podręcznika i zeszytu ćwiczeń jest skrypt dla nauczyciela, ułatwiający pracę z podręcznikiem. Dzięki niemu nawet nauczyciel, o małym doświadczeniu w uczeniu języka polskiego jako obcego będzie w stanie poprowadzić udane lekcje. W jego ramach znajduje się nie tylko szczegółowy opis przeprowadzenia modelowej lekcji, ale też wskazówki metodyczne, pomysły na dodatkowe aktywności i zadania domowe, a także sugestie dodatkowych gier językowych do przeprowadzenia podczas zajęć. Materiały dodatkowe przygotowano w taki sposób by można było łatwo je kopiować i dystrybuować pomiędzy słuchaczami. Skrypt dla nauczyciela jest dostępny w formie online na platformie dydaktycznej Fundacji. Nauczyciel otrzymuje dostęp do skryptu bezpłatnie przy zamówieniu co najmniej 10 podręczników Witaj! na tym samym poziomie.

Skrypt dla nauczyciela udostępniany jest bezpłatnie przy zamówieniu co najmniej 10-ciu podręczników - dostępny w formie elektronicznej.

Wkrótce na naszej stronie udostępnimy możliwość dokupienia dostępu do materiałów dla nauczyciela dla lektorów indywidualnych (przy zakupie mniej niż 10 egz. podręcznika). 

Jeżeli chcesz otrzymać próbną lekcję z materiałów dla nauczycieli to wypełnij poniższy formularz >>

Szczegóły treści cyfrowej

 • ISBN: 

  9788396466805

 • Autorzy: 

  Małgorzata Stone

 • Liczba stron: 

  196

 • Rok wydania: 

  2022

 • Poziom: 

  A1

 • Język publikacji: 

  polski

 • Format pliku: 

  dostęp do zawartości podręcznika na platformie edukacyjnej

 • Ograniczenia licencyjne: 

  dostęp do treści po zalogowaniu na platformie edukacyjnej (wymagane aktywne połączenie z internetem). Brak możliwości wydruku.

Napisz opinię
2023-01-04 21:27:37 - AM

Forma podręcznika bardzo niepraktyczna. Byłam przekonana, że to PDF. Pojedyncze strony dostępne są na stronie internetowej (trzeba je przeglądać strona po stronie) i niemożliwe jest ściągniecie całości w formie pdf albo pliku scalonego. Nie można również skopiować materiałów z pojedynczych stron. Bezużyteczne materiały. Nie ma oglądu całości. Odradzam ze względu na formę.

Opinia o produkcie: 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...