Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788393889600
Waga produktu: 0.220000 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 7.99 PLN
Wydawnictwo: PSK

Książka Sekrety dekoracji z warzyw i owoców ma na celu przybliżyć czytelnikom sposoby wykonywania szybkich, a zarazem efektownych dekoracji. Autorzy położyli główny nacisk właśnie na szybkie i nieskomplikowane dekoracje, chociaż w niektórych pracach pojawia się carving owocowy.

W książce znajduje się aż 86 dekoracji z warzyw i owoców, a wszystko przedstawione na 573 fotografiach !!! Autorami książki są panowie, którzy wiedzą czym jest carving i dekoracje z warzyw i owoców: Łukasz Szewczyk i Piotr Wasik. Wspaniałe dekoracje z rzodkiewek, cebuli, pora, pomarańczy i wiele, wiele innych. Wszystko bardzo czytelnie opisane, a każdy krok dokładnie przedstawiony na fotografii.

Dodatkowo wiele dobrych rad, mówiących o przechowywaniu dekoracji lub podkreślających ważne szczegóły dotyczące wykonania. Wiele dekoracji przedstawione w postaci kompozycji, które równie dobrze mogą dekorować większe półmiski, jak i stoły okolicznościowe.

Narzędzia do dekoracji - fotografie i sposób użycia.

Dobór owoców i warzyw - zasady wyboru, sezonowość.

Opcjonalne surowce - wskazanie zamienników.

Carving

W książce pojawia się w postaci, między innymi, róży wyrzeźbionej w arbuzie. Ten element przedstawia Piotr Wasik, którego wszystkim interesującym się carvingiem przedstawiać nie trzeba.

Kompaktowy format książki A5 pozwala na dogodne ułożenie jej na stanowisku pracy. Zabierając ją w podróż nie musisz brać plecaka, wystarczy, że wsuniesz ją do kieszeni kurtki. 100 stron wypełnionych instrukcjami wykonania dekoracji. Dzięki lekturze tej książki dowiesz się, jak mistrzowie carvingu tworzą takie spektakularne dekoracje z owoców i warzyw. Zobaczysz, jak efektownie można upiększyć wystrój imprez okolicznościowych, np. stworzyć kolorowe dekoracje weselne stołów.

Sięgnij po tę książkę przygotowaną specjalnie dla Ciebie, poczuj inspirację i chęć do dekorowania. Wyobraź sobie radość i uśmiech na twarzach gości jak zobaczą Twoje dekoracje. Zachwyć ich oraz siebie, poczuj się wspaniale! Każda dekoracja jest precyzyjnie opisana łatwym i prostym językiem.

Szczegółowe dane o książce

 • ISBN: 

  978-83-938896-0-0

 • Autorzy: 

  Łukasz Szewczyk, Piotr Wasik

 • Rok wydania: 

  2014

 • Numer wydania: 

  2

 • Rodzaj oprawy: 

  miękka

 • Ilość stron: 

  96

 • Format: 

  15 x 21