Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788380652750
Waga produktu: 0.34 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 14.99 PLN
Wydawnictwo: Święty wojciech
Podręcznik dla 5 klasy szkoły podstawowej Bóg szuka człowieka uwzględnia wymogi zawarte w podstawie programowej z 9 czerwca 2018 roku i jest zgodny
z programem nauczania nr AZ-2-01/18.



Składa się on z dwóch części podzielonych na rozdziały (łącznie 58 katechez).



Każda katecheza składa się z części: Odkrywam, Spotykam, Poznaję, Odpowiadam, Utrwalam i Modlę się. Na kolejnych lekcjach uczniowie poznają nowe zagadnienia (omówione w przejrzysty, nowoczesny sposób), a także ciekawe postaci, których przykład może pomóc odkryć Boga w codziennym życiu. Katechezy pozwalają też zaznajomić się z dopasowanym tematycznie fragmentem Pisma Świętego. Uczniowie mogą od razu wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce każdą katechezę wieńczą propozycje różnorodnych ćwiczeń (są to krzyżówki, rebusy, zadania kreatywne, tekstowe, prace plastyczne). Lekcja zawsze kończy się modlitwą do Boga Ojca.



Podręcznik zawiera ćwiczenia, a na końcu każdego działu dodaliśmy strony przeznaczone na notatki. Dzięki temu jeden tom może pełnić trzy funkcje: podręcznika, kart pracy i zeszytu.



Podręcznik został wzbogacony o nowoczesną szatę graficzną.