Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788394639426
Waga produktu: 0.220000 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: SOVOM

Seria książek "Ortografik i Ortografka" składa się z trzech części, każda z nich oswaja dzieci z zasadami pisowni innej pary liter ("U-Ó", "Ż-Rz", "H-Ch"). Każda książka składa się z 57 ilustrowanych zabaw ortograficznych, na końcu książki znajduje się klucz z odpowiedziami. Książki adresowane dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat.

Ortografik i Ortografka to niezbędna pomoc w nauczaniu wczesnoszkolnym (zerówka, pierwsza klasa), która dzięki bardzo atrakcyjnej formule zaciekawi każde dziecko. Książki świetnie sprawdzą się również w nauce ortografii dzieci polojninych (dwujęzycznych) oraz dzieci cudzoziemców uczących się języka polskiego jako obcego.

Ortografik i Ortografka zabiorą Twoje dziecko w ciekawą i wciągającą podróż po tajnikach ortografii! Będzie dużo rysowania, łączenia kropek i sylab, wyszukiwania i uzupełniania słów. Twoje dziecko poćwiczy ortografię, grafomotorykę, pamięć i koncentrację, czyli wszystko to, co konieczne przy efektywnej nauce i prawidłowym rozwoju. Zostań mistrzem ortografii!

To Twoja książka, a więc rysuj, wyszukuj, koloruj, łącz kropki i wyrazy, ozdabiaj swoją książkę jak chcesz i gdzie chcesz. W przyjemny sposób nauczysz się ortografii, ucząc się poprzez zabawę razem z Ortografikiem i Ortografką. Ich towarzystwo umili naukę i znacznie przyspieszy Twoje postępy !Dobrej zabawy!

Paulina Mechło - psycholog, neurokognitywista, laureatka nagrody Teofrasta. Prowadzi autorskie kursy z zakresu efektywnej nauki, usprawniania pamięci, koncentracji, myślenia oraz szybkiego czytania. Autorka takich książek jak: "Trening intelektu"; "Trening intelektu dla dziec"i; "SuperPamięć w 31 dni. Triki ćwiczenia neurorozrywk"i; "Piękny umysł nie ma wieku Łamigłówki dla seniorów"; "Nakarm swoje synapsy! Zadania poprawiające sprawność umysłową".

Szczegółowe dane o książce

 • ISBN: 

  978-83-946394-2-6

 • Autorzy: 

  Magdalena Mechło, Paulina Mechło

 • Rok wydania: 

  2016

 • Rodzaj oprawy: 

  miękka

 • Ilość stron: 

  64

 • Format: 

  21 x 29,7

 • Grupa wiekowa: 

  5-12 lat

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...