Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788365283993
Waga produktu: 0.405 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nowela

"Podróże po Polsce" jest bardzo ciekawym kursem realioznawstwa polskiego dla cudzoziemców uczących się języka polskiego jako obcego na najwyższych poziomach zaawansowania (C1-C2).

Autor podręcznika, Bogusław Kubiak proponuje podróż po Polsce połączoną z poznawaniem niuansów polszczyzny; przedstawia 20 najciekawszych miast i miasteczek w 20 rozdziałach zawierających ćwiczenia na rozumienie tekstu, ćwiczenia leksykalne, gramatyczne oraz ćwiczenia rozwijające sprawność pisania i mówienia.

W sekcji "Z piosenką przez Polskę" znalazły znane polskie przeboje (udostępnione w ebooku) związane z treścią rozdziału. Każdy rozdział zamyka Krzyżówka w podróży, która pozwala powtórzyć i utrwalić słownictwo występujące w poprzednich częściach.

Podręcznik do nauki języka polskiego jako obcego na poziomach C1 i C2 w komplecie z wersją elektroniczną.

Podróże po Polsce to pomysłowo zaprojektowany podręcznik do nauki języka polskiego dla obcokrajowców na poziomie C1-C2. Kupując wersję papierową w pakiecie otrzymujesz wersję cyfrową. Na ostatniej stronie podręcznika znajduje się kod QR dający dostęp do wersji cyfrowej podręcznika. Licencja na podręcznik cyfrowy wygasa z upływem 26 miesięcy od dnia zakupu. Podręcznik jest wyposażony w wygodną nawigację oraz funkcje interaktywne, takie jak np. możliwość nanoszenia i zapisywania notatek w podręczniku.

Publikacja w istocie jest fascynującym dziennikiem podróży po polskich miasteczkach i miastach. Jego autor - Bogusław Kubiak koncentruje się na najciekawszych miejscach i w rezultacie zachęca do odwiedzenia ich osobiście. Zróżnicowane tematycznie teksty są autentyczne, informacyjne i często zabawne, dlatego z pewnością spowodują, ze wszyscy złapiemy podróżniczego bakcyla.


Bogusław Kubiak - doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa ze specjalnością glottodydaktyka, polonista, anglista i germanista. Ukończył liczne kursy językowo-metodyczne, m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Austrii, Francji, Danii i Chinach. Pracuje jako adiunkt dydaktyczny w Centrum Językowym Politechniki Opolskiej, gdzie prowadzi zajęcia z języka polskiego jako obcego dla studentów z krajów Europy Wschodniej, Indii oraz z programu Erasmus, a także lektoraty języka angielskiego i niemieckiego. Uczył również języka polskiego na Politechnice Pekińskiej (北京工业大学) i w szkołach polonijnych w Republice Czeskiej. Autor kilkudziesięciu publikacji na temat metodyki nauczania języków obcych oraz podręcznika rozwijającego sprawność czytania Na łamach prasy cz. I i II, poziom C2 (2010, 2017).


A cleverly conceived language textbook that also turns out to be a fascinating travelogue around Polish towns and cities which author Bogusław Kubiak zeroes in on as being especially worthy of our interest and, eventually, of visiting in person.

The thematically varied texts are authentic, informative, often entertaining, and are sure to awaken the travel bug in all of us. There is more than enough material here for a year-long course at the advanced high level, but Podróże can also be recommended as a supplemental text at all levels of Polish beyond elementary.

Szczegółowe dane o książce

 • Autorzy: 

  Bogusław Kubiak

 • Dodatki: 

  Wersja cyfrowa online (licencja ważna 26 miesięcy od dnia zakupu)

 • Rok wydania: 

  2021

 • Numer wydania: 

  1

 • Rodzaj oprawy: 

  miękka

 • Ilość stron: 

  256

 • Format: 

  16 x 23

 • Poziom: 

  C1-C2

 • Język publikacji: 

  polski

 • Tematyka: 

  język polski jako obcy, kurs realioznawstwa polskiego

 • ISBN: 

  978-83-65283-99-3

Napisz opinię
2021-10-29 21:50:48 - Tatiana

Fascynujący dziennik podróży po polskich miasteczkach i miastach, niewątpliwy atut podręcznika jest to, że mam dostęp do podręcznika online. Polecam!

Ocena 5.00

Opinia o produkcie: 
Polecamy także
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...