Loading...
Kod producenta: 9788395880704
Shipping cost: Free shipping!
Publisher: Schola Polonica

Abecadło po polsku? Tak, to nowy, dogłębnie przemyślany, barwnie ilustrowany i testowany przez wiele lat podręcznik do nauki języka polskiego jako obcego. Jest on przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 13 lat, które zaczynają swoją przygodę z językiem polskim.

Zestaw składa się z trzech publikacji

  • podręcznika
  • zeszytu ćwiczeń
  • klucza do ćwiczeń i podręcznika

Oferujemy książkę do nauki języka polskiego jako obcego, która nauczy Państwa dziecko w sposób prosty i ciekawy polskich liter i cyfr, nawiązywania kontaktu z rówieśnikami, opowiadania o swojej rodzinie, nazw dni tygodnia, liczenia i wielu innych pożytecznych rzeczy.

Podręcznik zawiera podstawowe słownictwo i elementy gramatyki, a wszystko to przedstawione w formie kolorowych obrazków i interesujących dzieci wierszyków.

Podręcznik wprowadza za pomocą obrazków i prostych struktur nowe słownictwo, a gramatykę w krótkich dialogach i scenkach. Zakres każdego rozdziału jest tak opracowany aby uczeń mógł zapamiętać jego składniki. Kolejne lekcje wzbogacają ilość słownictwa jak i rozszerzają znajomość gramatyki w oparciu o zawartość poprzednich lekcji.

Materiały są dodatkowo wzbogacone planszami i grami, które służą do utrwalenia poznanego materiału. Oprócz podręcznika proponujemy również zeszyt ćwiczeń, który da możliwość powtórzenia poszczególnych tematów. W skład pakietu wchodzi jeszcze klucz do ćwiczeń zarówno tych z książki jak i z zeszytu ćwiczeń.

Details of digital content

  • ISBN: 

    978-83-958807-0-4

  • Authors: 

    Anna Pomykałło

  • Number of pages: 

    155 (podręcznik); 66 (zeszyt ćwiczeń); 31 (klucz)

  • Year of publication: 

    2020

  • Series: 

    Abecadło po polsku

  • Publication language: 

    polski

  • Book format: 

    PDF

Customers who bought this product also purchased...