Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788360896471
Waga produktu: 0.420000 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Wydawnictwo: GRANPOK

Kurs języka holenderskiego dla początkujących Niderlandzki krok po kroku z nagraniami MP3 do pobrania to doskonały podręcznik dla osób, które zaczynają swoją przygodę z językiem niderlandzkim. Sprawdzi się dla każdego, kto rozpoczyna pracę, naukę czy po prostu chce nauczyć się języka holenderskiego.

Autorka zadbała o to, by tematy jej lekcji nawiązywały to codziennego życia w Holandii. Dlatego też są one przystępne i wartościowe dla kursanta. Podręcznik jest skierowany głównie do osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z tym językiem i chcą uczyć się samodzielnie lub pod okiem doświadczonego nauczyciela.

W każdym rozdziale znajdziesz ciekawe dialogi, zaczerpnięte z życia. Ponadto autorka skupiła się również na nauce gramatyki, a także najpopularniejszego słownictwa. Dodatkowo wszelkie ćwiczenia z książki są wiernym odwzorowaniem naturalnych rozmów niderlandzkich, przez co od początku nauki nabierzesz prawidłowych nawyków.

W książce znajdują się gotowe zwroty, które ułatwiają komunikację przy najczęstszych życiowych sytuacjach - wizyty w sklepie czy wyrażania opinii.

Zawartość podręcznika Niderlandzki krok po kroku (A0-A1) w skrócie:

 • tematy lekcji odzwierciedlają codzienne życie w Holandii;
 • dużo ćwiczeń z kluczem;
 • w zestawie nagrania MP3 do pobrania z bardzo powolną wymową;
 • podręcznik dla osób uczących się samodzielnie oraz pod kierunkiem nauczyciela

Od autorki

Panuje przekonanie, że nauka języka obcego jest trudna oraz czasochłonna i tylko nieliczni zdecydują się temu kategorycznie zaprzeczyć. Jednak przy odrobinie wytrwałości i odpowiednio dobranej metodzie możliwe jest w stosunkowo krótkim czasie uzyskanie pożądanych efektów.
Jesteśmy przekonani, że to właśnie ten podręcznik sprosta państwa oczekiwaniom.

"Niderlandzki krok po kroku" napisany jest dla osób, które stykają się z językiem niderlandzkim po raz pierwszy. Przeznaczony jest zarówno dla osób uczących się samodzielnie jak i dla uczących się pod kierunkiem nauczyciela. Słownictwo używane w podręczniku jest przejęte z języka potocznego.

Do podręcznika dołączony jest dostęp do nagrań (powolna wymowa) dialogów, tekstów, zwrotów i słówek. Słuchając i naśladując słuchacz wchłania nie tylko słowa (ich treść), ale też akcent, melodię języka i oczywiście poprawne formy gramatyczne.

Każdy rozdział rozpoczynają krótkie dialogi lub teksty, zaczerpnięte z życia codziennego.

W "Zwrotach, słówkach" można znaleźć gotowe zwroty, których opanowanie umożliwi komunikację w różnych sytuacjach, typu: zawieranie znajomości czy robienie zakupów, oraz wyrażanie opinii, odczuć. Słówka występujące w dialogach i tekstach zebrane są alfabetycznie na końcu podręcznika.

W każdej lekcji "Trochę gramatyki" zwięźle prezentuje najistotniejsze struktury gramatyczne. Różnorodne ćwiczenia służą zrozumieniu i utrwaleniu materiału, tak by uczący nabył właściwe nawyki językowe i poprawnie mówił po niderlandzku. Ćwiczenia gramatyczne są jak najbardziej zbliżone do normalnej rozmowy. Samodzielna nauka to również konsekwentnie rozwiązywanie ćwiczeń. Podany na końcu podręcznika klucz do ćwiczeń umożliwia ich samokontrolę.

Agata van Ekeren Krawczyk

Szczegółowe dane o książce

 • ISBN: 

  978-83-60896-47-1

 • Autorzy: 

  Agata van Ekeren Krawczyk

 • Dodatki: 

  bezpłatny dostęp do nagrań MP3

 • Rok wydania: 

  2020

 • Rodzaj oprawy: 

  miękka

 • Ilość stron: 

  144

 • Format: 

  21,0 x 29,6

 • Poziom: 

  A0-A1

Napisz opinię
2021-09-16 15:41:00 - Marian

Bardzo dobry podręcznik. Polecam!

Ocena 5.00

Opinia o produkcie: 
Polecamy także
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...