Wczytuję dane...
Kod EAN: 5907806966286
Waga produktu: 0.10 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: Marksoft

"Testy Sprawdzian Szóstoklasisty 2013" to multimedialny kurs komputerowy przygotowujący uczniów do egzaminu dla szóstoklasistów. Zawiera zestaw testów kompleksowo sprawdzających stopień opanowania przez ucznia poszczególnych kompetencji wymaganych podczas testu: czytania, pisania, rozumowania, korzystania z informacji oraz wykorzystywania wiedzy w praktyce.

Program „Testy Sprawdzian Szóstoklasisty 2013” składa się z serii czterech bogato ilustrowanych oraz w pełni udźwiękowionych bloków, w których w przystępny sposób omówione zostały zasady obowiązujące podczas rozwiązywania zadań egzaminu szóstoklasistów, a także zawiera zestawy testów sprawdzających stopień opanowania przez ucznia poszczególnych kompetencji, czyli: czytania, pisania, rozumowania, korzystania z informacji oraz wykorzystywania wiedzy w praktyce. Kurs zawiera również zestaw oryginalnych pytań egzaminacyjnych z lat 2010, 2011 i 2012.

Po przerobieniu poszczególnych bloków testowych uczeń sprawdzi swoją znajomość zasad egzaminu dla szóstoklasistów oraz badanych w nim kompetencji.

Materiał merytoryczny
 został przedstawiony w sposób niezwykle prosty, intuicyjny i klarowny. Poprzez rozwiązywanie kilkunastu rodzajów interaktywnych ćwiczeń uczeń sprawdzi stan swojego przygotowania do egzaminu. Dzięki otrzymanej po przerobieniu danej partii materiału ocenie dowie się, które kompetencje sprawiają mu wciąż najwięcej trudności i które, w związku z tym, powinny zostać jeszcze raz przez niego przećwiczone.

Materiał merytoryczny zawarty w kursie "Testy Sprawdzian Szóstoklasisty 2013" zapewnia solidne przygotowanie się do egzaminu, zapewniając około 60 godzin nauki.

Intuicyjny i estetyczny interfejs programu pozwala na efektywną oraz przyjemną naukę już od pierwszego jego uruchomienia.

Minimalne wymagania systemowe:

- Windows™ 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
- Procesor klasy Pentium™ II 333 MHz
- Pamięć RAM 64 MB
- Karta graficzna z rozdzielczością 800x600 lub wyższą
- CD-ROM
- Karta dźwiękowa
- 340 MB wolnego miejsca na dysku
- MS Internet Explorer™ 6.0 lub nowszy
- MS Media Player™ 9.0 lub nowszy

Szczegóły gry

 • Poziom: 

  klasa VI

 • Autorzy: 

  opracowanie zbiorowe

 • Rok wydania: 

  2013

 • Rodzaj opakowania: 

  DVD BOX

 • Wymiary: 

  13,5 x 19

 • Wersja językowa: 

  polska

 • Zawartość opakowania: 

  DVD-ROM