Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788377206874
Waga produktu: 0.360000 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.99 PLN
Wydawnictwo: PETRUS

Podręcznik Język ukraiński dla średniozaawansowanych przeznaczony jest dla każdego, kto interesuje się Ukrainą, jej kulturą i językiem oraz pragnie doskonalić swoją znajomość języka ukraińskiego. Podręcznik dostosowany jest do poziomu osób, które znają język ukraiński na poziomie podstawowym.

Każda lekcja zawiera tekst, korespondujące z nim dialogi oraz ćwiczenia leksykalno-gramatyczne i fonetyczne, a także ćwiczenia wprowadzające podstawowe zasady ortografii ukraińskiej. Do lekcji dodane są tłumaczenie wyrażeń i zwrotów, ułożonych w kolejności pojawienia się w tekście i w dialogach, a także przysłowia ukraińskie oraz kącik humoru.

W 28 lekcjach zawarte zostały podstawowe wyrazy i zwroty dotyczące życia codziennego na Ukrainie. Razem z naszym bohaterem Andrzejem Kowalskim uczący się zwiedzają Kijów, poznają Ukrainę oraz zapoznają się z najważniejszymi realiami życia na Ukrainie, a także z jej kulturą. Na końcu podręcznika umieszczono wybór tekstów do samodzielnej lektury: kilka bajek ukraińskich oraz tekstów z zakresu kultury ukraińskiej. W ukraińsko-polskim słowniczku znalazły się zarówno wszystkie wyrazy i połączenia wyrazowe, użyte w podręczniku dla średniozaawansowanych, jak i słownictwo podstawowe, zawarte w podręczniku dla początkujących. Jednakże w przypadku wyrazów wieloznacznych uwzględniono przede wszystkim podstawowe znaczenia, które wystąpiły w poszczególnych lekcjach.

Poniżej znajduje się link do serwisu YouTube z nagraniami MP3 z podręcznika "Ukraiński dla średniozaawansowanych".

NAGRANIA MP3 Z PODRĘCZNIKA UKRAIŃSKI DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

Szczegółowe dane o książce

 • Autorzy: 

  Bożena Zinkiewicz-Tomanek, Oksana Baraniwska

 • Dodatki: 

  bezpłatny dostęp do nagrań MP3

 • Rok wydania: 

  2021

 • Numer wydania: 

  3

 • Rodzaj oprawy: 

  miękka

 • Ilość stron: 

  336

 • Format: 

  14,5 x 20

 • ISBN: 

  978-83-7720-687-4

Polecamy także
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...