Wczytuję dane...
Zmieniamy się dla Was

Szanowni Klienci,

Przygotowaliśmy nową wersję księgarni Poltax.waw.pl z nowymi funkcjami ułatwiającymi zakupy. Wśród nowości znajdą Państwo nowe formy zapłaty (Przelewy24.pl oraz PayPal) oraz szybszy i łatwiejszy proces zakupu.

W dalszym ciągu będziemy starać się, aby oferta publikacji do nauki polskiego jako obcego była komplementarna, ale znacznie rozszerzyliśmy pozostałą ofertę książkową. Wprowadziliśmy również na nasze półki audiobooki na CD, gry dla dzieci, zabawki oraz multimedia. Od teraz oprócz książek tradycyjnych w sprzedaży będą również książki cyfrowe do pobrania (ebooki). Wszystko w obniżonych cenach.

Państwa dane, takie jak: imię i nazwisko, adres e-mail zostały przeniesione do nowego oprogramowania księgarni. Nie będą Państwo mieli podglądu do historii dotychczasowych zakupów, adresów wysyłkowych czy zapisanych koszyków. Ze względów bezpieczeństwa dotychczasowe hasła zostały zresetowane i wymagana jest ponowna autoryzacja konta.

Aby uzyskać ponowny dostęp do konta w Księgarni Poltax.waw.pl
prosimy wejść na stronę logowania
Moje konto /Zaloguj się i wybrać opcję "Przypomnij hasło "

Po wysłaniu adresu e-mail otrzymacie Państwo wiadomość e-mail z linkiem do zresetowania hasła. Po kliknięciu w link w e-mailu nastąpi przeniesienie na stronę księgarni Poltax.waw.pl, gdzie należy ustawić i zapisać nowe hasło.

Po zapisaniu nowego hasła można będzie się zalogować na swoje konto i w pełni korzystać z wszystkich funkcji nowej Księgarni Poltax.waw.pl. Zachęcamy do autoryzacji lub utworzenia konta.

Masz problem z zalogowaniem? Napisz do nas
 
*pola obowiązkowe

Zmieniamy się dla Was