Załączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
Podręcznik Vitamina B1, dla młodych uczniów i dorosłych, poziom B1 według CEFR
Ten tom składa się z:
-10 jednostek, które pozwalają wzmocnić i pogłębić pracę proponowaną w podręczniku, z ponad 20 zadaniami w każdej sekcji ze szczególnym uwzględnieniem gramatyki i słownictwa. -Każda część podzielona jest na trzy mniejsze, w których omawiane są treści z różnych perspektyw (sekcje A, B i C), ćwiczenie końcowe i część poświęcona refleksji nad tym, czego się nauczyliśmy. -Całość jest wzmacniana poprzez nacisk na rozumienie, wyrażanie i interakcję oraz prace nad tekstami pisemnymi, ustnymi i audiowizualnymi. -W każdej jednostce proponuje się jedno lub dwa ćwiczenia przygotowujące do nowego egzaminu DELE B1, który został zaktualizowany przez Instytut Cervantesa w 2020 r. -Do nich też zostały opracowane strategie, które nakreślają sposób rozwiązywania ich.
Dodatek na końcu książki, który zawiera następujące sekcje.
-Transkrypcje audio. -Rozwiązania proponowanych działań. -Roczna bezpłatna licencja cyfrowa zawarta w wersji drukowanej. Wersja cyfrowa dostępna również osobno.
Pliki audio z zeszytu ćwiczeń dostępne w strefie pobierania studenta na stronie internetowej.
Wydanie cyfrowe
-Cyfrowa książka dla nauczyciela i ucznia. -Nauczyciel może tworzyć zadania lub nowe zasoby. -Setki zdigitalizowanych działań -Wiele urządzeń i wiele platform
W sieci:
-Pliki audio do pobrania z elektronicznej klasy zarówno z podręcznika ucznia, jak i zeszytu ćwiczeń. -Bezpłatny przewodnik dydaktyczny do pobrania z alternatywnymi sugestiami, rozwiązaniami do ćwiczeń i kartami eksploatacyjnymi wideo. -Prezentacje PowerPoint zawierające treści gramatyczne i komunikatywne. -Filmy -Na kanale SGEL YouTube oraz w wersji cyfrowej – dostępne filmy – jeden do każdego rozdziału. Wersje z napisami i bez.