Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788367029223
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nowela

VA BENE! 8  interaktywny zeszyt ćwiczeń na platformie edukacyjnej dzwonek.pl do nauki włoskiego klasa 8 szkoła podstawowa. Kod dostępu.

W pełni interaktywny zeszyt ćwiczeń do podręcznika VA BENE! 8 do nauki języka włoskiego od podstaw w klasie 8 szkoły podstawowej. Uwzględnia indywidualne potrzeby polskich uczniów i trudności, które napotykają w procesie przyswajania języka włoskiego na poziomie A1.

POBIERZ NAGRANIA

Wersja interaktywna podręcznika została osadzona na platformie dzwonek.pl, która umożliwia m.in. edytowanie i rozwiązywanie zadań online, weryfikację postępów w nauce, naukę w trybie self-study jak również organizowanie zajęć dla grup/klas i całych szkół.

Platforma dzwonek.pl umożliwia korzystanie z podręcznika interaktywnego w trybie online w przeglądarce internetowej albo w trybie offline na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych po pobraniu na komputer/telefon/tablet bezpłatnej aplikacji mLibro.

Kod do wykorzystania na cyfrowej platformie edukacyjnej Dzwonek.pl ważny jest przez 920 dni od momentu aktywacji. Wysyłka kodu drogą mailową nastąpi niezwłocznie po potwierdzeniu opłacenia zamówienia. Kod można aktywować po założeniu konta na platformie Dzwonek.pl, wybierając w zakładce "zasoby" opcję "odblokuj kolekcję" i wpisując kod aktywacyjny w odpowiednim polu. Po zrealizowaniu zamówienia produkty cyfrowe nie podlegają zwrotowi.

Szczegóły treści cyfrowej

 • ISBN: 

  9788367029223

 • Autorzy: 

  Marta Kaliska, Aleksandra Kostecka-Szewc

 • Rok wydania: 

  2021

 • Poziom: 

  A1

 • Format pliku: 

  interaktywny zeszyt ćwiczeń na platformie edukacyjnej dzwonek.pl