-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.nasza księgarnia
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Szkoła i ja – seria dla dzieci rozpoczynających naukę w szkole!
Czy macie czasem wątpliwości, jak się zachować? Razem z Olą i Kacprem przećwiczymy codzienne sytuacje, które wymagają między innymi umiejętności:
- włączania się do rozmowy,
- proszenia o pomoc i proponowania jej innym,
- wyrażania krytyki,
- przyjmowania komplementów,
- panowania nad emocjami.
Efektywna interakcja i komunikacja z innymi osobami sprawiają, że dzieci są mniej zaniepokojone w nowych sytuacjach społecznych. Wierzę, że zaprezentowany tutaj zestaw ćwiczeń może być pierwszym krokiem do nabycia potrzebnych umiejętności.
Ewa Borowska, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej
Ewa Borowska nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Autorka bloga . Specjalizuje się we wspieraniu pierwszoklasistów oraz ich rodziców w procesie łagodnej adaptacji szkolnej.
Marta Kulesza z wykształcenia jest graficzką, ale jej prawdziwą pasją jest ilustracja. Nałogowo czyta książki, głównie kryminały, ale nie potrafi też przejść obojętnie obok pięknie ilustrowanych książek dla dzieci. Najlepsze pomysły wpadają jej do głowy podczas długich spacerów po lesie.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy
46 szt.