Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788381188296
Waga produktu: 1.200 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 14.99 PLN
Wydawnictwo: gwo
Podręcznik z serii To nasz świat. Geografia jest praktyczny i pomocny zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów. Uwzględnia najnowsze odkrycia, badania i trendy w geografii. Zawiera czytelne i łatwe do analizowania mapy. Prezentuje wiedzę w nowoczesny sposób, za pomocą m.in. sketchnotek, schematów i infografik.

Jakie są atuty podręcznika?

  • Jest ściśle dostosowany do podstawy programowej obowiązującej od 1 września 2024 r.
  • Zawiera krótkie, podzielone na części teksty i jak najwięcej informacji przedstawionych w postaci graficznej (np. infografiki  i wykresy wraz ze wskazówkami, jak należy je analizować).
  • Podział administracyjny Polski jest omówiony już w trzecim temacie, aby uczniowie jak najszybciej mogli posługiwać się nazwami województw. 
  • Duże działy są podzielone na dwie części, dzięki czemu uczniom łatwiej przygotować się do sprawdzianu.
Polecamy także