Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788378824398
Waga produktu: 0.280 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: Pearson

Repetytorium wzbogacone o interaktywną wersję

Matura rozszerzona. Repetytorium z języka niemieckiego przeznaczone jest dla uczniów przygotowujących się do pisemnego egzaminu maturalnego z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym. Zadania zawarte w poszczególnych częściach książki są zgodne z wymaganiami obowiązującymi na egzaminie maturalnym z języka obcego nowożytnego od roku 2015.

Z repetytorium można pracować zarówno samodzielnie, jak i na lekcjach języka niemieckiego w szkole.

Repetytorium składa się z czterech części:
I. CZĘŚĆ REFERENCYJNA
II. ŚRODKI JĘZYKOWE i GRAMATYKA
III. WYPOWIEDŹ PISEMNA
IV. PRZYKŁADOWE ARKUSZE EGZAMINACYJNE

Publikację zamyka klucz rozwiązań wraz z modelowymi wypowiedziami.

Wymagania techniczne: Serwis edesk.pearson.pl działa poprawnie na większości urządzeń typu: tablety, smartfony, komputery stacjonarne, laptopy oraz tablice interaktywne i na monitorach dotykowych, na systemach Windows, Android oraz iOS. Do poprawnego działania zasobów edukacyjnych konieczne jest korzystanie z poniższych przeglądarek i systemów operacyjnych: - Przeglądarki: Google Chrome (od wersji 32, oraz wyższe wersje), Mozilla Firefox (od wersji 27, oraz wyższe wersje), Apple Safari (od wersji 8 wzwyż), Microsoft Edge - Systemy operacyjne: Microsoft Windows (wersje 7,8,8.1,10 i wyższe - minimum 2GB RAM), Apple Mac OSx (od wersji 10.8 i wyższe), Apple iOS (od wersji 7.1.2), Google Android (wersje 8, 9, 10 - 2GB RAM), Linux</p.

Aby zapewnić poprawną pracę ćwiczeń polegających na przeciąganiu elementów i rysowaniu, w przypadku systemu Microsoft Windows niekiedy konieczne jest ręczne uaktywnienie funkcji dotykowych w przeglądarce.

Więcej informacji na temat minimalnych wymagań sprzętowych na edesk.pearson.pl w zakładce Dokumentacja.

Szczegółowe dane o książce

 • Autorzy: 

  Jan Szurmant, Peter Tokarski

 • Rok wydania: 

  2020

 • Rodzaj oprawy: 

  miękka

 • Ilość stron: 

  72

 • Format: 

  21 x 29,7

 • ISBN: 

  9788378824398