Wczytuję dane...
Kod EAN: 9780194839402
Waga produktu: 0.65 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 11.99 PLN
"Oxford. Repetytorium maturzysty. Student Book. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Poziom podstawowy i rozszerzony" jest kompleksową publikacją, która przygotowuje uczniów do nowej matury w formule 2023. Poznaj najważniejsze zadania i treści językowe, dzięki którym doskonale opanujesz język angielski.

Repetytorium dla maturzystów opracowane przez wydawnictwo Oxford jest praktycznym kursem z elementami rozszerzenia do nauki języka angielskiego. W książce znalazły się standardowe sekcje dotyczące słownictwa i gramatyki. Zamieszczono w niej również specjalne rozdziały powtórkowe, które służą utrwalaniu zasad poprawnej pisowni. W podręczniku nie zabrakło również zadań, które zapoznają uczniów z nową formą egzaminu maturalnego. Wszystkie typy ćwiczeń dostosowano do treści obowiązujących na arkuszu maturalnym od 2023 roku. To rzetelne rozwiązanie, dzięki któremu każdy może ćwiczyć swoje umiejętności i utrwalać wiedzę w odpowiednim kierunku.

Wraz z repetytorium uczeń otrzymuje dostęp do elektronicznej wersji książki. Specjalnie przygotowana część Online Practice pozwala na dodatkowe przećwiczenie zadań wraz z przypisanymi do nich wideo, które zawierają wskazówki odnośnie do egzaminu. Zasoby cyfrowe posłużą każdej osobie zainteresowanej sukcesywną nauką i perfekcyjnym opanowaniem wiedzy do matury. Z pomocą tego podręcznika uczniowie mogą w pełni rozwijać swoje zdolności i pogłębiać poznaną dotychczas wiedzę.

Oxford University Press jest uniwersyteckim wydawnictwem z ponad 400-letnią tradycją. Marka działa na całym świecie, nieustannie pomagając uczniom w opanowywaniu treści programowych. Wśród zasobów wydawnictwa można znaleźć liczne materiały edukacyjne związane z kształtowaniem kompetencji językowych z angielskiego. Publikacje są dostępne dla szkół na każdym etapie nauczania. Wśród wielu podręczników największą popularnością cieszą się takie serie, jak "Solutions Gold" oraz "Life Vision", z których korzystają nauczyciele w większości polskich placówek edukacyjnych.

Szczegóły produktu

 • Autor: 

  Lane Alastair

 • Rok wydania: 

  2024

 • Objętość: 

  248

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  21.0x30.0cm

 • Tematyka: 

  Nauka języków

 • ISBN: 

  9780194839402