Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788366889811
Waga produktu: 0.370 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Wydawnictwo: poltax.waw.pl

"Ogarnij język polski 2023" ukazuje się już po raz piąty jako edycja jubileuszowa. Dzięki kalendarzowi wprowadzisz urozmaicenie na lekcjach języka polskiego jako obcego, a uczniów zmotywujesz do poszerzania słownictwa języka polskiego. Kalendarz można powiesić na ścianie lub postawić na biurku.

Jeśli chcesz:

  • poznać język inkluzywny i mówić tak, żeby nikogo nie urazić;
  • zgłębić pasjonujące etymologie konizmów (np. trafić w sedno, końska dawka, kombinować jak koń pod górę);
  • przypomnieć sobie skrzydlate słowa z tekstów piosenek Agnieszki Osieckiej (np. Zielono mi, To jest to!, Czy te oczy mogą kłamać?);
  • dodać do swoich wypowiedzi najnowsze wyrazy współczesnej polszczyzny (np. sapkowszczyzna, serduszkować, silvers, singlować, smartfonoza).


- to nasze wydanie jubileuszowe kalendarza poleca się Twojej uwadze! Ogarnij z nami język polski… już po raz piąty!

Kalendarz językowy "Ogarnij język polski 2023" został objęty mecenatem Fundacji Uniwersytetu Warszawskiego.

Szata graficzna kalendarza zdzieraka "Ogarnij język polski 2023" jak zawsze zachwyca, oprócz funkcji praktycznej i edukacyjnej będzie każdego dnia cieszyć oko. Układ kalendarza - dzień na stronie, Gramatura: 80g/m2. Kalendarz ma specjalny tekturowy wykrojnik, dzięki któremu można powiesić go na ścianie lub postawić na biurku.

Kalendarz "Ogarnij język polski 2023" to doskonały prezent dla słuchaczy, który zmotywuje uczących się do zgłębiania tajników języka polskiego.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...