Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788392977513
Waga produktu: 0.850000 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 7.99 PLN
Wydawnictwo: Universum

My Yellow House (5 książeczek + 5 płyt) jest to kompletny kurs języka angielskiego dla dzieci od 3 do 11 lat rekomendowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu.
 
Jest to program systematycznej nauki języka angielskiego. Wszystkie piosenki wykonywane są w języku angielskim przez angielskie dzieci. Podstawowe słownictwo oraz treść piosenek przedstawione są w języku polskim. Dzieci stopniowo uzyskują podstawy poprawnej znajomości języka, które są zachętą do dalszej nauki i stanowią fundament pewnego posługiwania sie angielskim w przyszłości.
 
Kurs składa sie z 30 spotkań z Zenią. Zawiera ponad 100 piosenek i rymowanek. Prezentujemy ponad 500 wyrazów oraz prostych zdań.

Kurs jest zalecany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, rekomendowany przez miesięcznik Rodzice oraz stację Mini Mini.

Yellow House English - to wiodąca w świecie marka znana z rewelacyjnie skutecznych metod nauczania języka angielskiego poprzez zabawę przedstawia: Bright Beans (Wesołe Fasolki) - to pierwsze słowa, wyrażenia i  piosenki po angielsku, zestaw czterech płyt, czterech książek i przewodnika dla rodziców (wiek: 0+) oraz jego wspaniałą kontynuację: My Yellow House (Angielski w domu) składający się z pięciu płyt, pięciu książek i przewodnika. Uwielbiany przez dzieci! Rekomendowany przez ekspertów! Wielokrotnie nagradzany na całym świecie! (wiek: 3+).

Przeczytaj artykuł z miesięcznika "Rodzice", dlaczego ten kurs jest tak rewelacyjny!

Naukowcy badający rozwój dzieci są zgodni co do tego, że naukę języka obcego najlepiej rozpoczynać jak najwcześniej. Kluczowe są pierwsze lata, a nawet miesiące życia, bo właśnie wtedy maluch naturalnie i łatwo chłonie "melodię" języka, jego akcent. Do siódmego roku życia potrafi zapamiętać nawet piętnaście nowych słów dziennie, a jego mózg, jak nigdy później, jest otwarty na przyswajanie konstrukcji językowych. Dzieci, szczególnie te najmłodsze, akceptują dodatkowy język na takiej samej zasadzie jak wszystkie nowe rzeczy, które poznają. Najszybciej uczą się go słuchając krótkich piosenek, rymowanek czy wierszyków. Najlepiej, jeśli towarzyszy im muzyka. Dlatego już niemowlęciu warto puszczać płyty, na przykład z angielskimi piosenkami. Ważne jest, by robić to regularnie, na przykład dwa razy dziennie. Oczywiście im częściej, tym lepiej. Dziecko powinno mieć kontakt z językiem przynajmniej przez 30% swojego czasu, żeby nauczyło się nim biegle posługiwać. To znaczy, że można uczyć malucha nie tylko jednego języka, ale nawet dwóch czy trzech jednocześnie! Puszczaj mu płyty z piosenkami w domu, w samochodzie, gdy zasypia. Niech niemowlę rozpoczyna naukę obcego języka (podobnie jak tego, w którym mówią do niego rodzice), już od chwili przyjścia na świat.

Właśnie do niemowląt i najmłodszych pociech (do 3 lat) adresowane są "Wesołe Fasolki. Pierwsze piosenki po angielsku". Na czterech płytach nagrano pełne energii piosenki o skakaniu, ulubionych zabawkach, odbijaniu piłki, zabawie w chowanego. Piosenki zapoznają z liczbami, nazwami zwierząt, słowami nazywającymi podstawowe emocje. W rytm wpadających w ucho melodii powtarzają proste zwroty służące do komunikowania się. Z łatwością zapadają one w pamięć dzięki muzycznym skojarzeniom i powtórzeniom. Dziecko słuchające tych utworów bawi się, cieszy i jednocześnie uczy 140 słów i 45 podstawowych angielskich zwrotów.

Do starszych dzieci, w wieku od 3 do 11 lat adresowany jest kurs "Angielski w domu" ("My Yellow House"). Wykorzystano w nim metodę uczenia zwaną Song­Stories. Narratorem jest dwujęzyczna dziewczynka, która po krótkim wstępie w języku polskim, śpiewa razem z przyjaciółmi po angielsku, opowiadając krótkie historyjki. Od zwykłego "hello", przez wizytę na wsi, aż do przygód piratów, maluchy poznają słownictwo, formy gramatyczne i oryginalną wymowę tak jak lubią - w zabawie. I poznają ponad 500 nowych wyrazów.

Szczegółowe dane o książce

 • ISBN: 

  978-83-929775-1-3

 • Autorzy: 

  opracowanie zbiorowe

 • Dodatkowe nośniki danych: 

  CD audio

 • Ilość nośników: 

  5

 • Rok wydania: 

  2009

 • Rodzaj oprawy: 

  pudełko

 • Ilość stron: 

  184 (5 ksiażeczek)

 • Format: 

  20 x 14,5

 • Grupa wiekowa: 

  3+

 • Język publikacji: 

  angielski

Polecamy także