Wczytuję dane...
Kod EAN: 9788362060306
Waga produktu: 0.360000 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Wydawnictwo: Rosjanka

Druga część podręcznika "От А до Я" przeznaczona jest dla osób dorosłych posługujących się językiem rosyjskim na poziomie słabo zaawansowanym (po 100-120 godzinach regularnej nauki).

Treść podręcznika

Przy doborze słownictwa oraz materiału gramatycznego uwzględniona została specyfika uczenia się języka rosyjskiego przez Polaków, dzięki czemu po ukończeniu kursu uczniowie opanowują język rosyjski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w większości sytuacji komunikacyjnych, potrafią tworzyć proste, spójne wypowiedzi na tematy, które są im znane lub które ich interesują oraz opisywać swoje doświadczenia, marzenia oraz plany. Głównym założeniem tej części książki było to, aby poruszała ona zagadnienia, które będą ciekawe dla dorosłego odbiorcy, pozwalała mu poszerzyć horyzonty i dowiedzieć się wiele o sobie samym, a także przełamać bariery w posługiwaniu się językiem obcym. Stąd wiele ćwiczeń wymagających określenia swojego stanowiska w danej sprawie i uzasadniania wyborów, a także zadań do wykonywania w parach i w grupach.

Forma podręcznika

Podręcznik został opracowany w taki sposób, by można było nauczyć się języka rosyjskiego szybko i skutecznie, ale też wygodnie i komfortowo - stąd pomysł na połączenie podręcznika, zeszytu ćwiczeń i notatnika. Nie musisz nosić ze sobą sterty materiałów - wystarczy jedna lekka książka, która zawiera wszystko, czego potrzebujesz!

Treść podręcznika

Kurs składa się z:
- Podręcznika zawierającego 8 rozdziałów - w tym 7 rozdziałów tematycznych oraz 1 rozdziału powtórzeniowego z całego kursu
- Audiokursu z zapisem wszystkich nagranych tekstów
- Niezbędnika gramatycznego z tablicami i objaśnieniami gramatyki
- nagrań MP3 do pobrania ze strony wydawnictwa
- Materiałów dodatkowych dla lektorów w formie E-booka
- Materiałów dodatkowych dla uczniów (klucza do ćwiczeń oraz nagrań banków słownictwa do pobrania na stronie wydawcy)

Nagrania

Pliki z nagraniami MP3 lektorów otrzymasz gratis razem z książką (do pobrania ze strony). Na końcu podręcznika umieszczono Audiokurs czyli zapis wszystkich nagrań znajdujących się w podręczniku. Możesz doskonalić umiejętność płynnego czytania, słuchając nagrań i jednocześnie śledząc tekst. Po każdym rozdziale znajdują się banki słownictwa - słowniczki najważniejszych słów w danym rozdziale. Nagrania banków słownictwa (z tłumaczeniem na język polski) możesz pobrać bezpłatnie na stronie wydawcy.

Gramatyka

Na końcu podręcznika znajduje się w przystępny sposób opracowany Niezbędnik gramatyczny zawierający podstawowe informacje na temat gramatyki języka rosyjskiego. Nie musisz szukać wyjaśnień gramatycznych w repetytoriach czy słownikach. Podręcznik oferuje Ci wszystko, co potrzeba, by opanować język rosyjski w stopniu umożliwiającym poprawną komunikację.

Szczegółowe dane o książce

 • ISBN: 

  978-83-62060-30-6

 • Autorzy: 

  Anna Wrzesińska

 • Dodatki: 

  bezpłatny dostęp do nagrań MP3

 • Rok wydania: 

  2019

 • Numer wydania: 

  2

 • Rodzaj oprawy: 

  miękka

 • Ilość stron: 

  128

 • Format: 

  21,5 x 30

 • Poziom: 

  A2-B1

 • Język publikacji: 

  rosyjski

Polecamy także
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...